reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bedę mamą w 2016 roku!

reklama
Hejo

Lux z czasem wiecej osob poznasz

Jugoslawa kochana zazdrpszcze tego odpoczynku
Ja jutro do pracy ide:/ wlasnie wracam z pracy do domu, musze pare spraw na miescie zalatwic.
U mnie czas leci strasznie!

Luska nieznam sie az tak na tych wynikach, ale wiadomo czlowiek w szoku! Spokojnie tarczyce idzie opanowac napewno lekami dobranymi ogarnie sie sprawe glowa do gory!

Ile zjedliscie paczkow?;) bo ja 3
 
Hejo

Lux z czasem wiecej osob poznasz

Jugoslawa kochana zazdrpszcze tego odpoczynku
Ja jutro do pracy ide:/ wlasnie wracam z pracy do domu, musze pare spraw na miescie zalatwic.
U mnie czas leci strasznie!

Luska nieznam sie az tak na tych wynikach, ale wiadomo czlowiek w szoku! Spokojnie tarczyce idzie opanowac napewno lekami dobranymi ogarnie sie sprawe glowa do gory!

Ile zjedliscie paczkow?;) bo ja 3
ja nie liczylam ile jadlam heheh
 
mam problem,sprzedałam półtoraroczna kanapę koleznace, wzielam za nia grosze, bo 250 zl, warta byla duzo wiecej, to bylo w lipcu, mowie do niej, ze kase dasz zima listopad-grudzien, no dobra minal grudzien i cisza no to sie upomnialam, styczen i cisza, tez nic, pojechalam do niej i mowie, ze pora zaczac placic za kanape, choćby w ratach zpo 50 zl ona, ze nie wie kiedy mi da, bo ma pamietac, ze dodatkowa prace stracila, no dobra ja to rozumiem, ale czy mi ktos daje za darmo? jej zięc tam siedzi u nich i na piwka, driniacze kasa jest, winko tez on im kupuje a zeby mi moja kase dac to nie ma, nie wiem co mam zrobic? lubie ja, bardzo, znamy sie kilka lat, zyjemy jak rodzina, co zrobic jesli i w lutym kasy nie dostane?
 
mam problem,sprzedałam półtoraroczna kanapę koleznace, wzielam za nia grosze, bo 250 zl, warta byla duzo wiecej, to bylo w lipcu, mowie do niej, ze kase dasz zima listopad-grudzien, no dobra minal grudzien i cisza no to sie upomnialam, styczen i cisza, tez nic, pojechalam do niej i mowie, ze pora zaczac placic za kanape, choćby w ratach zpo 50 zl ona, ze nie wie kiedy mi da, bo ma pamietac, ze dodatkowa prace stracila, no dobra ja to rozumiem, ale czy mi ktos daje za darmo? jej zięc tam siedzi u nich i na piwka, driniacze kasa jest, winko tez on im kupuje a zeby mi moja kase dac to nie ma, nie wiem co mam zrobic? lubie ja, bardzo, znamy sie kilka lat, zyjemy jak rodzina, co zrobic jesli i w lutym kasy nie dostane?
Pogadaj z kolezanka uzgodnijcie kiedy odda ci kase
 
reklama
Do góry