reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bedę mamą w 2016 roku!

No moje w sumie lepsze:-) mam ochotę wyczarować dziś coś dobrego do jedzenia. Znalazłam przepis na biała kiełbasę zapiekana z sosem chrzanowym. Jadlyscie kiedyś? Warto wypróbować przepis?
 
reklama
Wszystkiego nowego warto próbować :) Jak zrobisz, wstaw fotę i podziel się doznaniami smakowymi!
A ja dzisiaj nie mam koncepcji na obiad ...
 
Będziemy starać się o pierwsze dziecko, w sumie o drugie bo prawie rok temu poronilam w 5-6tyg. Wtedy udało się przy 2cyklu tylko z kwasem. Im więcej czytam, wiem i obserwuje to wychodzi mi niedomoga lutealna. Niby nic takiego, ale to właściwie głupstwa często sprawiają że się tutaj spotykamy. Od tego cyklu będę robić badania i poszukuję dobrego gina który zajmie się mną bo niestety mój wyjechał :( bez dobrego lekarza jak bez ręki... Mam 22 lata w kwietniu biorę ślub i od kwietnia chcemy zacząć prawdziwe starania, teraz się przygotowujemy :) dziś jest mój 3dzien cyklu zaczęłam brać castangus. Przed samymi @ od lipca plamie 2-3 dni a nigdy mi się to nie zdarzało co też wskazuje na niedomoge bo w usg jest wszystko ok. W ostatnim cyklu 28dni, plamien nie było, cieszylam się, że wszystko wróciło do normy no ale jednak nie i trzeba sobie pomóc :)
 
Będziemy starać się o pierwsze dziecko, w sumie o drugie bo prawie rok temu poronilam w 5-6tyg. Wtedy udało się przy 2cyklu tylko z kwasem. Im więcej czytam, wiem i obserwuje to wychodzi mi niedomoga lutealna. Niby nic takiego, ale to właściwie głupstwa często sprawiają że się tutaj spotykamy. Od tego cyklu będę robić badania i poszukuję dobrego gina który zajmie się mną bo niestety mój wyjechał :( bez dobrego lekarza jak bez ręki... Mam 22 lata w kwietniu biorę ślub i od kwietnia chcemy zacząć prawdziwe starania, teraz się przygotowujemy :) dziś jest mój 3dzien cyklu zaczęłam brać castangus. Przed samymi @ od lipca plamie 2-3 dni a nigdy mi się to nie zdarzało co też wskazuje na niedomoge bo w usg jest wszystko ok. W ostatnim cyklu 28dni, plamien nie było, cieszylam się, że wszystko wróciło do normy no ale jednak nie i trzeba sobie pomóc :)

Kochana ja teraz też plamię 3 dni przed @ co kiedyś było dla mnie nie do pomyslenia, a badania mam w normie :sorry: Więc nie czytaj, tylko najpierw zrób badania, wtedy będziesz pewna .... z czytaniem jest jak z hipochondrykami ... co przeczytasz to ci to dolega, więc ....suche fakty kochana ...badania to podstawa.
Kwiecień ummm ... piękny miesiąc na tańce :) Gratuluję.
 
reklama
NeSSi tak wiem, że suche fakty ;) już w lecie zniknęłam z forum bo dziewczyny na jednym wątku tak wymyslaly z tymi chorobami, operacjami, zabiegami, że się już przesłuchać nie dało, czułam się jak w przychodni z emerytkami :D oczywiście badania robiła tylko jedna. Ja mam tylko domysły, ale wszystko okaże się po badaniach :) mam nadzieję że do kwietnia pogoda się unormuje :) dziękujemy
 
Do góry