reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bedę mamą w 2016 roku!

Kruczyca ... z tego samego powodu i ja chciałam forum opuścić :tak: Inna sprawa, że pojawiały się nowe osoby, pisały, że się starają i BUM, już pokazywały testy z II kreseczkami. Człowiek gratuluje ale to też boli :tak:
No i nie mogłam Lux zostawić bo by mi chyba serce pękło ... nie placuszku ?:-) :):-) :):-) :)
 
reklama
No tak. Niektórzy mają to szczęście i nie lubię tego uczucia w środku gdy dowiaduje się o ciąży kogoś. Zawsze byłam życzliwa i naprawdę się cieszę że ktoś jest w ciąży ma zdrowe dziecko, ale to co się w środku dzieje czasem mnie przeraża, taka zazdrość, rozzalenie, złość w sumie nie wiem za co i na kogo.
 
Kruczyca na tym samym forum byłyśmy ha ha ha i z tego samego powodu przestałysmy się udzielać. Nie ukrywam że sama mam czasami gorsze dni a przed okresem to już masakra ale staram się myśleć pozytywnie. Tylko czemu to staranie musi tak długo trwać grrrr!
I wiem o czym mówisz jak ja słyszę że komuś się udało w pierwszym lub drugim to się cieszę ale zazdrość w sercu lekko mnie dusi. Szczególnie ciąże w rodzinie mnie dotykają, u osób które na to nie zasługują...

Do kwietnia już bliziutko! Jak przygotowania? Stresior jest? Ja brałam ślub w tamtym roku 6 czerwca. Pięknie było i u Ciebie tez tak będzie zobaczysz. To cudowny dzień jest dla kobiety i faceta też. Mój mąż ciągle powtarza, że chciałby to przeżyć jeszcze raz.
 
Tak Tynka dokładnie ;) lato 2015 ;) no ślub coraz bliżej, coraz więcej pracy i napięcia ale jakoś stresu nie czujemy :) suknia się szyję, garnitur już jest, zaproszenia rozdane, florystyka, cukiernia i auto wstępnie załatwione, fotograf i DJ jest także spoko ;) ale z tymi rodzinami to oszalec można ;) na szczęście robimy tak jak nam odpowiada mimo że już kilka osób powiedziało że nie przyjdzie lub coś tam burcza pod nosem :D ale to nasz dzień i będzie po naszemu :)
 
Nessi ja korzystam tylko z forum w telefonie. Nie wiem czy będę umiała fotkę wstawić ale się postaram i pokombinuje:-) przyda się na przyszłość ta umiejętność.

Kruczyca co do badań i niedomogi to tak jak dziewczyny mówią zrób badania. Ja tez robiłam w tym cyklu i u mnie licho z estradiolem i dwóch ginekologów powiedziało że skoro estradiol niski to progesteron też i mam lutke od 15 dnia cyklu do 28. Potem test i jak negatyw to odstawiamy jak pozytyw do ciagniemy dalej. A plamien nigdy nie miałam. Teraz jak dostanę okresu to oznacze sobie prolaktyne jeszcze.
 
Kruczyca ... z tego samego powodu i ja chciałam forum opuścić :tak: Inna sprawa, że pojawiały się nowe osoby, pisały, że się starają i BUM, już pokazywały testy z II kreseczkami. Człowiek gratuluje ale to też boli :tak:
No i nie mogłam Lux zostawić bo by mi chyba serce pękło ... nie placuszku ?:-) :):-) :):-) :)
a dlaczego to nie moglas mnie zostawic? hehe
 
Kruczyca nic się nie przejmuj wiadomo, że każdemu nie dogodzisz. To ma być Wasz dzień i chociażby nie wiem co to taki będzie.
Ja teraz z perspektywy czasu to nawet te przygotowania i mnóstwo spraw do załatwienia miło wspominam he he. Fajne chwile bardzo. Moj mąż do tej pory chociaż raz w tygodniu film z wesela włącza ha ha ha. Ja też miałam takie osoby w rodzinie że gadamy non stop ale po co tego słuchac. Ważne że Wy macie swój pomysł na wszystko.
 
reklama
Lux ja sobie powtarzam żeby tyle nie jeść a potem takie dobre jedzenie zrobię, że od stołu do łóżka ledwo mogę dojść i stekam dwie godziny.
 
Do góry