reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bedę mamą w 2016 roku!

Dzień dobry ....

Nesi hehe skoro pomaga to chyba jakiś kupie :) masakra. ... najbardziej przykre jest to ze kobiety w to wierzą! Zdrówka. ...

Tynka u mnie wczoraj 26dc ....test negatywny,bthcg 0,5 ! .... Dziś 27dc cyc boli bardziej, podwozie cmi @ przyjdzie max jutro .... tyle dobrego ze cykl normalny .... a poza tym jestem psychicznie zmęczona tymi staraniami etc ..
I jak tu wyluzować ? Jakiś plan by się przydal .....



Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Anula jak coś wymyślisz to proszę podziel się ze mną tym planem. Nie potrafię udawać że jest dobrze. Jest źle i to bardzo. Jak zobaczyłam ta jedna wściekle czerwona kreskę to płakać mi się zachciało. Ja się boję że ja nigdy nie znajdę w ciążę. Jestem załamana. Może ja z mężem nie będziemy mogli mieć swoich dzieci. Przeraża mnie to wszystko. Boję się cholernie się boję że ja zawsze będę oglądać tą jedną kreskę. Tyle myśli w głowie...i znowu przyjdzie ten cholerny okres...znowu ten ból...ale i tak bardziej boli mnie serce że nie mogę zostać mamą, że nie zasługuje na to. A tak się staram...
 
Hej

Anula kochana vedzie dobrze

Ja wczoraj na konsultacji bylam u innej gin, podobalo mi sie jej podejscie, musimy wziasc pod lupe moj cykl...bo 18dc i pustka! Dostalam na wywolanie zeby za dlugo nie czekac na @...
Dzis zbadalam sobie bialko, antytrombine p/c antykardiololipinowe i za miesiac wyniki...
Musze znalesc lekarza ktory w razie ciazy zapisze mi na ryczalt Clexan...ehhh zapisalam sie na NFZ, zobaczymy.

Lux a ty powinnas leciec do endokrynologa TSH masz za wysokie...moze potem byc problem z utrzymaniem ciazy...

Jugoslawa tulam
 
Hej

Anula kochana vedzie dobrze

Ja wczoraj na konsultacji bylam u innej gin, podobalo mi sie jej podejscie, musimy wziasc pod lupe moj cykl...bo 18dc i pustka! Dostalam na wywolanie zeby za dlugo nie czekac na @...
Dzis zbadalam sobie bialko, antytrombine p/c antykardiololipinowe i za miesiac wyniki...
Musze znalesc lekarza ktory w razie ciazy zapisze mi na ryczalt Clexan...ehhh zapisalam sie na NFZ, zobaczymy.

Lux a ty powinnas leciec do endokrynologa TSH masz za wysokie...moze potem byc problem z utrzymaniem ciazy...

Jugoslawa tulam
no jak sie dostane to pojde, bo terminy nawet prywatnie to 2-3 miesiace, na kase chorych nie wspomne
 
Lux mam nadzieję że uda Ci się załatwić tą tarczyce w miarę szybko. Zauważyłam że w dzisiejszych czasach rzadko kto nie ma z nią problemów.
Zamawiam na ten nowy 9 cykl staraniowy conceive plus. Macie jakieś doświadczenia? Może mi pomoże na te moje suchoty skoro wiesiołek nic mi nie daje...
Muszę sobie jeszcze prolaktyne oznaczyć. Zaczyna ma brakować już pomysłów...
Podbrzusze mnie cmi, cycki wylewaja się że stanika i bolą i jestem jak bombka. Skoro ciąży brak to niech już przyjdzie okres.

Dobrze ze mam dziś wolne... a jak u Was?
 
Lux mam nadzieję że uda Ci się załatwić tą tarczyce w miarę szybko. Zauważyłam że w dzisiejszych czasach rzadko kto nie ma z nią problemów.
Zamawiam na ten nowy 9 cykl staraniowy conceive plus. Macie jakieś doświadczenia? Może mi pomoże na te moje suchoty skoro wiesiołek nic mi nie daje...
Muszę sobie jeszcze prolaktyne oznaczyć. Zaczyna ma brakować już pomysłów...
Podbrzusze mnie cmi, cycki wylewaja się że stanika i bolą i jestem jak bombka. Skoro ciąży brak to niech już przyjdzie okres.

Dobrze ze mam dziś wolne... a jak u Was?
no u mnie ciezko dostac sie do endo a ja pracuje do wieczora i tez bym musiala miec zastepstwo w pracy ehh nie wiem kiedy to zalatwie, wpierw musze ja powtorzyc by zobaczyc jaki teraz bedzie wynik
 
Hejo laski,

julia: czytałam o tym clexane i w zasadzie to się dziwię, że tego tak nie chcą przepisywać, skoro dziewczynom pomaga :/ W sensie tak przed, żeby się zabezpieczyć jakby ciąża już wczesna była. Pewnie da się znaleźć takiego co wypisze, mam nadzieję. Z moją owulacją to też tak jest, że czasem jest a czasem nie.

anula: plan mówisz? Plan jest taki, że do lata wszystkie tu z brzuchem już będziemy :D Co ty na to? Ja myślę, że szybko znowu zajdziesz, zobacz jak ci szybciutko organizm wrócił do poprawnego działania. Owulacja jak talala, śluz płodny...będzie dobrze. To jest ruletka.

lux: eh te terminy.

tynka: o poczytałam o tym conceive plus i obiecujące. U mnie też kiedyś sucho było, a teraz mokro jest, ale ciąży brak :| I weź tu zrozum o co chodzi :)

nessi: też słyszałam o tym jak to lekarze nie chcą przepisywać leków na odrobaczenie. Nawet skierowania na badania pod tym kątem nie chcą dawać...a jeszcze jest niezła jazda jak się chce zrobić dokładnie i wiarygodnie to trzeba odpowiedniego laboratorium szukać, bo ponoć najlepiej w takich specjalizującym się.

U mnie ból @ prawie zniknął, pozostał tylko odkręcony zawór, ale myślę, że najpóźniej w sobotę się zakręci :) Ciekawa jestem czy w tym cyklu przyjdzie owulacja...zastanawiam się czy nie wziąć 1,5 tabletki CLO. Bo jak popatrzyłam na wcześniejsze cykle to na 1 tabletce zwykle miałam tylko 1 pęcherzyk i to nie zawsze. Nie chce mi się iść do gina tylko po to, żeby ustalić dawkę. Co myślicie?

julia: brałaś kiedyś więcej niż tabletkę CLO dziennie?
anula: nie pamiętam czy ty też CLO używałaś?
 
Dzień dobry ....

Nesi hehe skoro pomaga to chyba jakiś kupie :) masakra. ... najbardziej przykre jest to ze kobiety w to wierzą! Zdrówka. ...

Tynka u mnie wczoraj 26dc ....test negatywny,bthcg 0,5 ! .... Dziś 27dc cyc boli bardziej, podwozie cmi @ przyjdzie max jutro .... tyle dobrego ze cykl normalny .... a poza tym jestem psychicznie zmęczona tymi staraniami etc ..
I jak tu wyluzować ? Jakiś plan by się przydal .....



Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
Kochana nie martw sie dasz rade odpocznij zajmij czyms glowe ja planuje isc na prawo jazdy zeby nie myslec
 
reklama
Jugoslawa no powiem Tobie ze czesto lekarze przepisuja zestawy zelazne kobietom ktore maja juz na koncie pare strat i wiekszosci sie udaje!
Kochana co do Clo to wiesz niebralam wiekszych dawek, hmm jesli na 1 tabletce mialas taka reakcje to raczej 1.5 tabsa mogloby lepiej dzialac, powiem Tobie ze u mnie tez na tym Clo jeden jajnik i tak nie pracowal!
Ale tak.jak lekarka mowila ze to najslabszy wspomagacz potem sa zastrzyki
Wlasnie co do sluzu to mowila tak ze jesli homrony prawidlowo pracuja ten sluz bedzie odpowiedni, jesli cos nietak to na sluzie sie odbija.
W nowym cyklu jade na obserwacje, chce zobaczyc jak beda moje jajniki pracowaly, bo teraz nieciekawie to wyglada...

Nessi a o tym odrobaczeniu to nieslyszlalam o tym....
 
Do góry