reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bedę mamą w 2016 roku!

julia: szkoda, że w większości muszą to być 3 straty, bo od tego momentu zwykle mówi się o poronieniach nawykowych. Powinien być taki zestaw co dawaliby od razu każdej kobiecie, żeby pomógł, a nie zaszkodził :) Może kiedyś tak będzie :) Muszę pomyśleć co z tym CLO...idę na monitoring, a nie chce się zapisywać na jeszcze jedna wizytę przed...No u mnie też tak, że tylko jeden pracuje...u mnie gin też powiedział, że po CLO są już zastrzyki i najlepiej wtedy spróbować zrobić LUI, żeby szanse zwiększyć, bo koszt zastrzyków już większy...eh te nasze jajniki, raz pracują a raz nie...
 
reklama
Jugoslawa no widzisz tak to juz jest...pozostaje nam wierzyc ze bedzie dobrze!
Kurde ja za godzine do pracy ide ;(;(;(
 
Hejo laski,

julia: czytałam o tym clexane i w zasadzie to się dziwię, że tego tak nie chcą przepisywać, skoro dziewczynom pomaga :/ W sensie tak przed, żeby się zabezpieczyć jakby ciąża już wczesna była. Pewnie da się znaleźć takiego co wypisze, mam nadzieję. Z moją owulacją to też tak jest, że czasem jest a czasem nie.

anula: plan mówisz? Plan jest taki, że do lata wszystkie tu z brzuchem już będziemy :D Co ty na to? Ja myślę, że szybko znowu zajdziesz, zobacz jak ci szybciutko organizm wrócił do poprawnego działania. Owulacja jak talala, śluz płodny...będzie dobrze. To jest ruletka.

lux: eh te terminy.

tynka: o poczytałam o tym conceive plus i obiecujące. U mnie też kiedyś sucho było, a teraz mokro jest, ale ciąży brak :| I weź tu zrozum o co chodzi :)

nessi: też słyszałam o tym jak to lekarze nie chcą przepisywać leków na odrobaczenie. Nawet skierowania na badania pod tym kątem nie chcą dawać...a jeszcze jest niezła jazda jak się chce zrobić dokładnie i wiarygodnie to trzeba odpowiedniego laboratorium szukać, bo ponoć najlepiej w takich specjalizującym się.

U mnie ból @ prawie zniknął, pozostał tylko odkręcony zawór, ale myślę, że najpóźniej w sobotę się zakręci :) Ciekawa jestem czy w tym cyklu przyjdzie owulacja...zastanawiam się czy nie wziąć 1,5 tabletki CLO. Bo jak popatrzyłam na wcześniejsze cykle to na 1 tabletce zwykle miałam tylko 1 pęcherzyk i to nie zawsze. Nie chce mi się iść do gina tylko po to, żeby ustalić dawkę. Co myślicie?

julia: brałaś kiedyś więcej niż tabletkę CLO dziennie?
anula: nie pamiętam czy ty też CLO używałaś?
Ja bralam clo od 3 do 7 dc jedna tabletke ale slabo reagowalam jeden pecherzyk zawsze
 
U mnie ness 13dc maz padniety wiec nic z tego wiec raczej dzidzi nie bedzie
Julia jak tam?
Jugus ja tez mam klopot ze sluzem musze kupic sobie wiesiolka
 
Tynka, główka do góry. Będzie ok, wszystkie się doczekamy. Nie myśl, że nigdy nie będziesz w ciąży, bo będziesz. Pytanie tylko KIEDY :) I pamiętaj, że nie udaje się tylko tym, którzy się poddali.

anula, do Ciebie to samo kochana ;*

Jugosława, nie łykaj nic na własną rękę może, bo sobie jeszcze namieszasz! :)


Dzień dobry :)
Ja wczoraj odebrałam wynik kontrolnego tsh. NARESZCIE wynosi 1,35 :) jestem przehappy :) Myślałam, że nigdy nie zobaczę tej jedynki z przodu :)

W poniedziałek mamy wizytę w klinice. Ciekawe co Doktorek wymyśli... jestem dobrej myśli :)
 
Tynka, główka do góry. Będzie ok, wszystkie się doczekamy. Nie myśl, że nigdy nie będziesz w ciąży, bo będziesz. Pytanie tylko KIEDY :) I pamiętaj, że nie udaje się tylko tym, którzy się poddali.

anula, do Ciebie to samo kochana ;*

Jugosława, nie łykaj nic na własną rękę może, bo sobie jeszcze namieszasz! :)


Dzień dobry :)
Ja wczoraj odebrałam wynik kontrolnego tsh. NARESZCIE wynosi 1,35 :) jestem przehappy :) Myślałam, że nigdy nie zobaczę tej jedynki z przodu :)

W poniedziałek mamy wizytę w klinice. Ciekawe co Doktorek wymyśli... jestem dobrej myśli :)
Gratuluje mnie czeka dluga droga 3.1 wiec musze ja zbic
 
reklama
Kazda z nas sie doczeka musimy byc cierpliwe widocznie mamy jeszcze czas dla siebie wiec korzystajmy☺
 
Do góry