reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Będę miała bliźnięta !!!!!!

reklama
MamaEmilki gratuluję bliźniaków. Poradzisz sobie napewno. Trzeba myśleć pozytywnie, wszystko się ułoży a ty będziesz najszczęśliwszą mamą na świecie.:tak::tak:
 
Witam Was Kochane..

Jestem w 7tc a wczoraj dowiedziałam się,że to bliżniaki.......rozwijaja się ok,serduszka biją..co prawda gin zauwazyła w srodku lekkie plamienie i kazała mi odpoczywac i brac duphaston ale generalnie wszystko wporzadku....tyle ze ja po pierwszej radosci ze zyją i są zdrowe........jestem przerazona......boje sie samej tej podwojnej ciazy...boje sie co bedzie pozniej...przerabiałam taki stan 10 lat temu kiedy moja siotra miala blizniaki .....nie wiem czy to wahania nastroju w ciazy czy o co biega ale chce mi sie plakac i czuje sie po prostu przerazona............

kobitki, mama emilki to już dawno urodziła ;-)

małygosiak - z bliźniakami Ci nie poradzę ale zapraszam na wrześniówki!

https://www.babyboom.pl/forum/wrzesien-2009-f278/wrzesien-2009-a-21381/index74.html
 
Do góry