reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG - czy przyrost bety HCG nie jest zbyt powolny?

Dołączył(a)
30 Wrzesień 2011
Postów
6
Miasto
Warszawa
Dzień dobry,
Bardzo proszę o poradę: Natychmiast szukać lekarza czy mogę poczekać na umówioną wizytę do przyszłej środy?

Moje wyniki:
6t 6d (od 1 dnia ost. miesiączki) 65595,9
7t 1d 78500,0
2 pobranie krwi było dokładnie po 48 godzinach od 1.

Czy wzrost poziomu hormony nie jest zbyt powolny?
Pierwszą ciążę poroniłam ostatniego dnia 8 tygodnia w kwietniu br.

Z góry dziękuję za poradę
Z poważaniem
Elżbieta K.
 
reklama
na Twoim miejscu bym się nie stresowała, bo stres nie jest wskazany. Ja zrobiłam bete w 5 tyg i miałam 6300 potem nie robiłam i czekałam do wizyty. Myślę że nie zawsze wszystko może być książkowe, każda ciąża jest inna więc nie denerwuj się i czekaj spokojnie do wizyty lekarza :-) no i gratuluję ciąży :-)
 
Witam
jestem po in vitro ( 11 dzień po transferze - 1 zarodka 2 dniowego) i 11 dnia miałam wynik hcg całkowitego ( jak pani twierdziła to jest beta hcg niby) 11,66 mIU/ml, a 6 dnia poprzednio 2,32 mIU/ml. Normy mam podane w ogóle dla kobiet w ciąży takie przez laboratorium:
3 tydz: 5,8 - 71,2 mIU/ml
4 tydz: 9,5 - 750
5 tydz: 217 - 7138
6 tydz: 158 - 31795.
Moje pytanie brzmi czy mój poziom hcg w 11 dniu po transferze i przy podaniu 2 dniowego zarodka jest prawidłowy? No i czy świadczy o ciąży?



 
Do góry