reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bezpłatne katalogi i inne takie cudeńka za darmo...

darmowe e booki
Darmowe ebooki

szkoda, że nie namierzyłam stronki wcześniej, bo była akcja z próbkami pampersa, ale już się skończyła.

Jest taka stronka
Streetcom Polska Sp. z o.o.

Jak się zostanie ich ekspertem i ma szczęście to przysyłają całe opakowania. Tyle, że trzeba się uzbroić w cierpliwość. Wiem, że dziewczyny co się zapisywały rok temu ze mną to od razu wzięły udział w jakiejś akcji (zawsze dla nowych jedna akcja jest) a ja wylądowałam w szpitalu (końcówka ciąży) i przegapiłam akcję na pampersy, która do mnie przyszła, nie odpowiedziałam na maila (trzeba w miarę szybko odpowiadać) i potem nic nie dostawałam. Dopiero po roku dostałam paczkę pampersów. A teraz zostałam zakwalifikowana do mleka modyfikowanego.
Fajnie, że dają od razu całe opakowania i jeszcze próbki do rozdania.
Minus, że potem trzeba parę słów w raporcie napisać.
 
reklama
ooo to moze i ja o klockach pomysle bo moja mala etap rzucania ma przed soba:happy: a drewniane klocki kojarza mi sie z dziecinstwem...:-)

Ja też się cieszyłam jak mój Kuba nie rzucał niczym i myśłałam, że nie będzie rzucał przedmiotami. Okazało się jednak, że i moje dziecko to przechodzi. Teraz modlę się by przestał, bo co róż czymś rzuca. Teraz ma modę na rzucanie jedzeniem :-D
 
o matko i corko jakby moja Olka chciala rzucac jedzeniem bylabym chyba najszczesliwsza mama na ziemi:tak: poki co mala jest takim niejadkiem ze nie je kompletnie nic, jak tylko poczuje w reku np ciastko to tak zacisnie piesc ze cale pokruszy ale za Chiny ludowe do buzi nie wezmie...co innego zabawki,telefony,piloty i tego typu rzeczy:-)
 
a ja bardzo Wam polecam stronkę którą często odwiedzam www.free.amciu.com
znajdziecie tam same nowości np rozne akcje dla mam gdzie rozdają darmowe pampersy, kaszki dla dzieci itp.
Polecam wam, ja jestem miłośniczką tzw "darmówek", dla mam siedzących w domu z dziecmi to bardzo pożyteczne zajęcie.

Pozdrawiam:)
 
a ja bardzo Wam polecam stronkę którą często odwiedzam www.free.amciu.com
znajdziecie tam same nowości np rozne akcje dla mam gdzie rozdają darmowe pampersy, kaszki dla dzieci itp.
Polecam wam, ja jestem miłośniczką tzw "darmówek", dla mam siedzących w domu z dziecmi to bardzo pożyteczne zajęcie.

Pozdrawiam:)
Dzięki:-) już się zarejstrowałam, a stronka świetna:tak:
Pozdrawiam i ja
 
A ja wysłałam maila do Bebilonu z prośbą o darmowe próbki i dostałam (a raczej mój synek dostał) 5 łyżeczek z Bobovity, notes, ramkę na zdjęcie i podkładkę pod talerze (wszystko Bobovita) :)
 
reklama
fanta20062 ja też dostałam te 5 łyżeczek z Bobovity z podziękowaniami za konkurs, ale po napisaniu maila do Bebilonu dostałam kolejne 5 łyżeczek i parę innych gadżetów ;)
 
Do góry