reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bezpłatne katalogi i inne takie cudeńka za darmo...

reklama
fanta20062 ja też dostałam te 5 łyżeczek z Bobovity z podziękowaniami za konkurs, ale po napisaniu maila do Bebilonu dostałam kolejne 5 łyżeczek i parę innych gadżetów ;)

zwirek_17, widzę, że spokojnie możesz handlować tymi łyżeczkami teraz:-D. Zaglądałaś już może na freeamciu?
 
Ostatnia edycja:
Witajcie, chciałam wam coś zaproponować...jestem konsultantką firmy oriflame z Poznania i chciałabym zachęcić Was do współpracy. Dodatkowa praca a z tego prawie 30% od początku idzie do kieszeni bezpośrednio. Obecnie przy pakiecie powitalnym jest rewelacyjny wielki kufer na kosmetyki i wiele innych dodatków. Jak się nie zamówi w danym katalogu nie ponosi się żadnych opłat, można zamówić w kolejnym.Na początku sama myślałam że się nie nadaje ale to zostawiłam katalog na uczelni,u sąsiadki, u kosmetyczki, w sklepie i zaczęło się kręcić, potem jak ludzie wiedzą że jesteś w oriflame sami to kojarzą i zamawiają. Wszystko można robić przez internet, kurier przywiezie paczkę do domu, lub można ją odebrać w biurze regionalnym. Proszę o przemyślenie sprawy i w razie czego o kontakt biesiadka26@wp.pl lub gg 4025175. Z miłą chęcią pomogę, odpowiem na wszystkie pytania i będę pomocna w działaniu po zapisaniu.
Zapisując się teraz i po przejściu pakietu powitalnego wybrany kosmetyk lub wodę toaletową otrzymacie ode mnie gratis:)Pozdrawiam Sylwia

Program Witamy w Katalogu 5 i 6 - Oriflame cosmetics
 
Bezpłatny katalog 4hause: For-house.pl - firany, firanki, serwety, serwetki, obrusy, tkaniny, zasłony, dekoracja
a wnim wszystko dla domu, firanki, pościele, obrusy oraz serwetki. Dostarczany jest do domu pocztą, chyba, że wolicie kadalog dostawać drogą meilową.
Oprócz tego jest jeszcze stronka <oczywiście trzeba się zarejstrować> http://kataloo.pl/start
tam znajdziecie różniaste katalogi:
Dla Dzieci Dom Firma Hobby i Rozrywka Kosmetyki i Perfumy Meble Motoryzacja Multimedia i Książki Odzież, Obuwie, Dodatki Przemysł i Inżynieria RTV, AGD, Komputery Sport Wczasy i Wycieczki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry