reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielscy ginekolodzy - ciąża

Niedawno urodziłam wiec jestem na bierząco z lekarzami:
-Ktoś się pytał o dr. Peterko..wiec oboje są ginekologami polecam zdecydowanie Pana doktora, Pani Dorota jest przesympatyczna bardzo delikatnie bada ale...nie zrobiła mi niektórych badan, jak trafiłam na porodówkę to robili wielkie oczy czemu niektórych nie miałam a inne tak pózno zrobione.Przyjmuja w Czechowicach i w BB..ale kolejki sa do nich masakryczne...jestes umówiona i czekasz..czasem 2 -3 h!!
-Dr. Małecka- jak najbardziej tak..jedyny minus ma stary sprzet w gabinecie, ale tak pozatym to super.
Ja osobiście polecam dr. Roztoczynskiego (ordynator z Wojewódzkiego) rodziłam razem z nim i teraz chodze tylko do niego, delikatny w badaniu, duza wiedza i do tego sympatyczny, ma nowy gabinet na Wojska Polskiego
 
reklama
Do góry