reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BioBazar w Warszawie

marusiaczek

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
9 Styczeń 2012
Postów
146
Dziewczyny czy słyszałyście o biobazarze w Warszawie? Możecie mi coś o nim powiedzieć? Szukam jakichś sprawdzonych sklepów ze zdrową żywnością. Chciałabym robić sama jedzenie dla swojego malucha, więc zależy mi, żeby warzywa były naprawdę z dobrego źródła. Macie jakieś namiary?
 
reklama
Polecam z całym sercem w co 2 sobotę miesiąca bazarek w szkole w otwocku. Przyjeżdżają tam eko rolnicy certyfikowani. Z własnymi wyrobami , warzywami , mięskiem , miodem , maka itp itd. Wiem że na saskiej w czwartki jest jakis bazarek , jednak jeszcze nie byłam. W Falenicy na bazarku co sobotę w "sezonie" warzywnym przy banku jest rodzinny wielki stragan gdzie kupuję warzywa , owoce i pełno ziół świeżych. Mają swoje , nie pryskane i tylko handlują w soboty w falenicy:) Zawsze mają kooolejke jak w prl'u.
 
Ja odwiedzam to miejsce

http://www.biobazar.org.pl/

opinie są różne, jak ze wszystkim
ja owoców i warzyw raczej nie kupuję, bo mam zwykły bazar pod nosem i sprawdzone
ale mąki, kasze i tego rodzaju żywność polecam - duży wybór, ceny różne

natomiast sery, wędliny, jajka kupujemy często w Blue City na targach żywności -
bardzo fajna sprawa, bo przyjeżdżają regionalni producenci, raczej z gospodarstw agro i naprawdę ceny są podobne, jak na bio bazarku, no i jakość super, bo wszystko znika z lodówki bardzo szybko :-)
Kolejne planowane jarmarki w BC

18-20 maja
22-24 czerwca
14-16 września
19-21października
16-18 listopada
 
Dziewczyny, dziękuję za odzew! Ja właśnie słyszałam o tym BioBazarze, ale same dobre rzeczy w sumie, a jest na żelaznej więc w centrum Wawy i chyba mi najbliżej. Do Falenicy mam daleko:(
Chyba po prostu muszę sama się przekonać i tam pójśc zobaczyć:)
 
Ja polecam, choć jestem z Lublina, ale siostrę mam w Warszawie, która tam kupuje, więc jak jestem u niej w czasie weekendu to też idę, byłam już 3 razy, również nie kupowałam warzyw czy owoców, bo nie będę tego wiozła do Lublina, ale owoce morza, produkty mączne, zioła, jak najbardziej. A polecam ze względu na to, że jak ktoś uważa, że produkty eko, to produkty drogie, to niech się przejdzie na Bio Bazar i przemyśli swoje tezy:)
 
Wow:) to jak na tym biobazarze dodatkowo ceny sa niskie to zachęciłaś mnie jeszcze bardziej:)) W ten weekend wybieram się tam z mężem:) zobaczymy, zdam relację po sobocie:)
 
No to zdaj relację, bo warto to miejsce propagować, ceny niższe niż w sklepach z ekologiczną żywnością, bo sami poroducenci się wystawiają
 
hej hej, juz wszystko pisze:) z zakupow jestem zadowolona, kupilam duzo warzyw i owocow, ktore sa naprawde pyszne. Ceny sa rozne, ale ten bazar sie powieksza, Pan ochroniarz przed wejsciem na biobazar poinformowal mnie o nowym otwartym miejscu na BioBazarze. Jest kilka pomieszczen, takze mozna wybierac:) dzieki dziewczyny ze mi polecilyscioe to miejsce!:)
 
A ja Wam polecam LeTarg! Ekologiczne warzywa, owoce, pyszne soki, ryby - wszystko cudownie wygląda i kusi, by spróbować :) Byłam już 3 razy i nigdy nie wychodzę z pustymi rękami :)
 
reklama
Odkąd urodziłam córeczkę staram sie zdrowiej odżywiać, i nauczyć małej dobrych nawyków żywieniowych. Zdrowa żywność zamawiam najcześciej przez internet, jest największy wybór :)
 
Do góry