reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BioBazar w Warszawie

Dziewczyny ja od jakigoś czasu mieszkam w Łodzi. Jak mieszkałam w W-wie to kochałam chodzić na BioBazar, a teraz nie mogę tu w Łodzi znaleźć odpowiednika. Może jakieś łódzkie mamy coś podpowiedzą? :)
 
reklama
Ten w Warszawie się ładnie rozwija. Pierwszy raz był otwarty też w piątek. Hit dnia, to chyba były jednak wędzone na miejscu ryby. :) Zaglądacie jeszcze na Żelazną?
 
Ten w Warszawie się ładnie rozwija. Pierwszy raz był otwarty też w piątek. Hit dnia, to chyba były jednak wędzone na miejscu ryby. :) Zaglądacie jeszcze na Żelazną?

No ja własnie nie miałam okazji jeszcze się wybrać, ale siostra była wlasnie w tamten piątek po południu i gotowała tam :) bo można sie podobno zaopatrzyć w różne dobre rzeczy i ugotować coś na miejscu :) fajna sprawa. Ja sie tez wybieram na pewno w pierwsza sobote lipca bo mozna oddac tam zuzyty sprzet elektroniczny, a niestety mam kilka sprzetów. A takiej wedzonej na miejscu rybki bym spórbowała :)
 
Dokładnie, moja przyjaciółka była i też bardzo zadowolona :) Co prawda ona nic nie gotowała, ale obkupiła się bardzo w same pyszności :) Uwielbiam te bazary, jak się raz spróbuje takich produktów to się już nigdy nie wróci do tej sklepowej chemii.
 
jolibie -ale to wciąż jest w sumie jedno takie miejsce w Warszawie, gdzie jeszcze można mieć pewność, że to rzeczywiście żywność Eko, a nie tylko nazwana ekologiczną.
 
Jest coś takiego jak "Smaczny bazar" czy piszesz o tym bio? :)

A na tym bio, tylko na youtubie pojawił się ciekawy przepis - na ziemię jadalną. :) Ale nie trzeba się bać, bo tylko wygląda jak ziemia, a jest głównie czekoladowo-orzechowa. :)
 
Jest coś takiego jak "Smaczny bazar" czy piszesz o tym bio? :)

A na tym bio, tylko na youtubie pojawił się ciekawy przepis - na ziemię jadalną. :) Ale nie trzeba się bać, bo tylko wygląda jak ziemia, a jest głównie czekoladowo-orzechowa. :)

Mitrand, ale podobno faktycznie jest coś takiego jak ziemia jadalna, taka prawdziwa :) chyba jednak wolę spróbować tej orzechowej, bo na filmiku wyglada smakowicie. Ja teraz oglądałam ostatnio przepis na pstrąga z salsą paprykową bo myslę o jakiejś jeszcze jednej rybce na swieta, ta jest kusząca :)
 
MamaMałgo - :) Zaintrygowałaś mnie, czy w ogóle jest coś takiego jak prawdziwa ziemia jadalna. Kiedyś leciał taki program, gdzie ktoś jadł torf, ale to chyba też nie było zbyt realne. :)

Czytałem, że w Polsce są już trzy BioBazary. W Warszawie, Katowicach i teraz jeszcze w Gdańsku. Znajoma jest z Gdańska i chce podejść.
 
reklama
Mogę go śmiało polecić - co jakiś czas udajemy się tam na zakupy, miejsce z naprawdę fajnym klimatem. Uwielbiamy warzywa z BioBazaru, bo pachną tak, jak kiedyś - wiecie o co chodzi, wracam do domu, wyjmuję kilka pomidorów i całe mieszkanie nimi pachnie :) no i naprawdę fajny wybór wszelkich kasz.
 
Do góry