reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blizna i brzuch po cesarskim cieciu

Maliny niewskazane? Ja jem niemal wszystko oprocz kapustnych warzyw, cebuli i fasoli. No i uwazam na skrajne przyprawione potrawy.
 
reklama
Mala.di nie wiem czy taki balsam moze przenikac do pokarmu, ale jakies silnie dzialajace balsamy na te wszytkie celulity i rozstepy napewno sa nie wskazane, ja nie bede ryzykowac...Skoro sa specjalne dla kobiet w ciazy to tych ,,zwyklych'' najwyrazniej nie mozna z jakiegos powodu...

moze tak...albo po prostu probuja zarobic na mamach. tak samo jak np tabletki aspirin sa zwykle tansze i drozsze z wyszczegolnieniem na opakowaniu ze na migrenowe bole glowy..a skład ten sam.
 
dzis mija 2 tyg od cc. brzuszek niezle spadl. wygladam jakbym sie porzadnie najadla albo miala wzdety:zawstydzona/y:
walek nad blizna zmniejszyl sie. robie tez te cw ktore ktoras z was tutaj wkleila. oczywiscie jak znajde sily. krwawienie minimalne, ale moze jeszcze zaskoczyc.
mysle za to zasluga synka - zaczal przywyczajac sie do cyca i wczoraj caly dzien byl koszmar, zeby go odlozc do lozeczka. takze czuje sie jak na mega zajeciach fitness. w nocy juz lepiej, ale musze z tym nawykiem jego powalczyc.

btw. jakis sposob na ropiejace oczko? Kropelki tobrosopt nie pomagaja. Masaz robie ale nie wiem czy dobrze a oczko juz bardzo czerwone :(

_____________________
zapraszam na mojego bloga, troche zdjec, troche o wnetrzach i pewnie tez cos o dziecku
fotografie... ilustracje... kreacje...
 
Ostatnia edycja:
Dzag eee myslalam ,ze gorzej z gojeniem schodzi, gdzies czytalam ze po cc problemy sa najpierw z rana, potem z blizna. A tu widac w praktyce ze nie jest tak zle, choc to tez pewnie sprawa indywidualna...
Mala.di moze masz racje, tez mi przemklo przez mysl ze moze poprostu to chwyt marketingowy,ale pewna nie jestem wiec boje sie uzyc silniejszych balsamow...
 
Dziewczyny, a kiedy załozyłyście normalne jeansy? Ja ciagle czuje rane i po domu chodze w spodnicy lub w dresach ktore trzymaja sie ledwie na biodrach, zeby nie draznic rany.
Czy jest szansa zeby zalozyc bez stresu i dyskomfortu normalne ciuchy po 4 tygodniach od ciecia? Mam impreze w firmie i chcialabym sie wybrac na chwilke z moim malutkim. Zdecydowanie wolabym isc w spodniach. Sukienki fajne, ale nie dla mnie ;).

_____________________
zapraszam na mojego bloga, troche zdjec, troche o wnetrzach i pewnie tez cos o dziecku
fotografie... ilustracje... kreacje...
 
Pokah u mnie dzisiaj minął miesiąc od cięcia i właśnie dziś z tej okazji założyłam jeansy, które nosiłam na początku ciąży. Te sprzed ciąży jeszcze leżą w szafie, wchodzę w nie ale są cisnę i czuję dyskomfort właśnie na wysokości cięcia
 
Ja w drugim tygodniu po cięciu wciągnęłam dżinsy takie oszukane :-p Z domieszką elastanu czy czegoś innego rozciągliwego. I i tak jeszcze było ciasno, A w normalne dżinsy wskoczyłam po skończonym trzecim tygodniu.
 
reklama
Ja jeansow nie nosze bo nie lubie za bardzo. Spodnice sprzed ciazy jeansowa przymierzylam i niby wchodzi ale troszke cisnie tam gdzie szew wiec wole jej nie nosic...
Wczoraj kupilam pas poporodowy i wczoraj juz na godzinke zalozylam, postaram sie go nosic regularnie, zobaczymy jakie efekty beda i czy wogole beda;)
 
Do góry