reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Błonnik- polecicie jakiś dobry?

A ja polecam wcinać otręby. Są neutralne w smaku, może lekki posmak zboża mają, ale poza błonnikiem, którego jest bardzo dużo, otręby mają również inne mikro, makroelementy.
 
reklama
otręby są doskonałym źródłem błonnika-mają cechę która bije na łeb wszystkie błonniki tabletkowe- błonnik występuje w nich wraz z innymi substancjami bioaktywnymi, przez co wspierają swoje działanie nawzajem- tabletkowe są tylko wyizolowanym składnikiem, bez tak potrzebnego "towarzystwa";
otręby można używać na wiele sposobów- do jogurtu, kanapki, sałatki, pasty do pieczywa, farszu itp.
 
Witam
ja jestem na diecie od stycznia probowalam wiele błonnikow i u mnie tylko i wylacznie dziala normolax regular cena tez przyjemna bo za 100g placi sie ok7zł
 
Otręby ze startym jabłkiem polecam:)
Nie dośc że pycha smakuje taki mix, to jeszcze rzeczywiście nie chce się po tym jeść, ...
a jak się już zachce, to można jeszcze sięgnąć po dającą uczucie sytości zieloną kawę (tutaj).
No ale to kwestia tego jaki kto lubi błonnik i czy wyłącznie naturalne rzeczy
 
Polecam błonnik smakowy, różne firmy to produkują, m.in xenna. Świetnie się sprawdza w sałatkach owocowych, wszelkiego rodzaju jogurtach itd. Dieta nie musi być męczarnią ;)
 
Ja ostatanio zajadam błonnik z jogurtem. Pyszna przekąska i naprawdę sycąca.. tym bardziej jak do jogurtu dodam i płaciłam coś ok 2 zł, bo akurat promocja była
TB2.jpg
 

Załączniki

  • TB2.jpg
    TB2.jpg
    41,1 KB · Wyświetleń: 118
Jestem zwolenniczką naturalnego błonnika i wolę zjeść jabłko lub banana lub otręby owsiane zamiast łykać błonnik w kapsułkach ;/
 
reklama
Do góry