reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

u nas przy skracajacej szyjce lezalam na super mami poduszce ortopedycznej, nie spacerowalam bo nie moglam, moglam jedynie lezec lezec i lezec.. ale czego nie robi się dla takiego małego skarbka
 
reklama
a czy mialas jakakolwiek poduszke dla kobiet w ciazy? moja siostra ktora musiala lezec bardzo dlugo oddalaby wszystko zeby wlasnie taka supermami poduszke miec.. moze Ty nie mialas takiego problemu- i gratuluje.. ale jedzenie na lezaco i spedzanie 24h na dobre na lewym boku to tylko i wylacznie mozna wspolczuc
 
a czy mialas jakakolwiek poduszke dla kobiet w ciazy? moja siostra ktora musiala lezec bardzo dlugo oddalaby wszystko zeby wlasnie taka supermami poduszke miec.. moze Ty nie mialas takiego problemu- i gratuluje.. ale jedzenie na lezaco i spedzanie 24h na dobre na lewym boku to tylko i wylacznie mozna wspolczuc

Skoro nic o nas nie wiesz, skoro nie wiesz co każda z nas przeszła i jakie są nasze historie, nie masz prawa w ten sposób pisać. Tyle.
 
mam pytanie do doswiadczonych mam w sprawie szyjki macicy . jestem w 12 tygodniu ciazy i wczoraj na wizycie lakarka mnie badała i wpisala w karcie ze szyjka ma 2,5/0/0 a na dwóch poprzednich wizytach mam wpisane 3/0/0 , dodam tez ze mam juz dwójke malusszków . czy moja szyjka ma prawidłowa długosc i te pół cm mniej zagraża? powinnam się martwić?? moja gin nawet nic nie powiedziala ssama dzis zerknełam w kartę ciązy.
 
MajeczkaPL na wszystkich wątkach piszesz o jakiejś gownianej poduszce, to kryptoreklama. Lezalam w ciąży 4 miesiące ponad i wiem że żadna poduszka nawet ze złota, nic nie zmieni. I wogóle weź spadaj robić bałagan gdzie indziej.

Bluelovi to zależy jak mierzono szyjkę. Czy tylko palpacyjnie czy dokładnie przez usg. To istotna różnica. Na następnej wizycie zapytaj o to.
 
Jeszcze jedno. Te niby SUPERMAMI poduszki są bardzo kiepskiej jakości a ceny wygórowane. Pseudoreklama na forach nic nie da.
 
reklama
Tak,jestem w 32 tc i moja szynka jest miękka ma 1cm i rozdarcie na jeden paluszek. Mam cały czas.leżeć, tylko do toalety. Szczerze nie mogę się do tego scisle stosować bo mam 3 letnia corke która codziennie muszę odwieść do przedsZkola a mąż pracuje, bo ktoś musi i wiadomo leżę ale nie cały czas.
 
Do góry