reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bóle kręgosłupa:(

Byle tylko kręgosłu wytrzymał moje pochylanie się nad dwoma łóżeczkami... ;) choć może dla odciążenia włżę szkraby do jednego?? Podobno niektóre bliźnięta na początku właśnie tak lubią najbardziej spać - jedno obok drugiego. Cóż zobaczymy.
 
reklama
Moja znajoma ma blizniaki, i własnie na początku spały sobie razem w jednym łózeczku! :) to chyba dobry pomysl!
 
hej:)
tak:)to napewno bardzo dobry pomysl:)biorąc pod uwagę więzi emocjonalne o których tak wiele mówią takie rodzeństwa,nie ma sensu chyba ich rozdzielać:)przecież w Twoim brzusiu są ze sobą caly czas:))
boże!jakie to cudowne...wiecie...dziś od rana chce mi się plakać,taka jestem szczęsliwa:)))))))
moje plecy,troszkę lepiej:)cleo poradzila mi termofor z dobrze cieplą wodą-naprawdę pomaga-tak więc polecam,przeciwbólowo-paracetamol(też skutkuje),dziś mamcia przywiezie mi moją starą książkę do jogi-tam są ćwiczenia dla kobiet w ciąży,ćwiczenia,które pomagają i można je wykonywać bez strachu o maleństwo,przeczytam i napiszę:)
 
Inga, to jakbys mogła przekazać te cwiczenia z jogi, to było by fajnie :) Sama bym chciała cosik pocwiczyć ale zeby nie naruszyc dzidzi :) Trzeba sie przeciez ruszać ;D
 
A mnie dziś bolała "tak jakby" lewa nerka :(
nie wiem czy to maluch już się tak zaczął rozpychać,ale jeśli tak to jestem przerażona.Ostatnio mialam kolkę nerkową w ciązy i nie należało to do przyjemności,ale to było w 7 miesiącu a nie pod koniec czwratego.
Poza tym wczoraj dorwał mnie w pracy skurcz mięsnia czteroglowego i boli do dziś,schody mi o tym przypomnialy.Cóż trzeba zwiększyc dawke magnezu i czekać na rozwój sytuacji ;D
 
Ostatnio zaczęłam odczuwać okropny ból w części lędzwiowej kręgosłupa, czy to normalne tak wcześnie!??
 
Mycha to normalne,tak jak wcześniej pisałam poprostu organizm zaczyna odczówać ciążę.
Zmienia się sposób chodzenia i cierpi na tym organizm,to troche potrwa zanim przyzwyczai się do nowej postawy.
Ja też już zaczełam odczówać ból pleców!
 
reklama
A mnie dzidzia naciska na nerw kulszowy i boli prawy półdupek ;D ale już sie przyzwyczailam :)
 

Podobne tematy

Do góry