reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bóle kręgosłupa:(

Ja za to od jakiegoś czasu odczuwam ból pod żebrami z lewej strony, może to żoładek? nie wiem, jakoś tak dziwnie to odczuwam. do tej pory jak mnie bolał to calkiem inaczej to odczuwałam, no ale we wtorek idę do lekarza, może cos poradzi. :)
 
reklama
mnie od czasu do czasu boli końcowy odcinek kregosłupa ale ja wiem od czego - od siedzenia przy kompie ;D
 
Mi mąż co wieczór plecy smaruje balsamem bo strasznie mi skóra wysycha i przy okazji delikatny masażyk więc mnie tak plecy nie bolą. Teraz już nie pozwalam mu zapomnieć o tym codzziennym rytuale bo jak mnie nnie pomasuje to źle ze mną.... :laugh:
 
Cleo28- ja też mam czasami takie same bóle :) ale chyba bardziej dokucza mi ten bół (chyba) żołądka, koszmar...
 
czesc mam pytanie,mam bardzo silne bole kregoslupa w czesci biodrowo-krzyzowej,bylam u lekarza stwierdzil zwyrodnienie w tum odcinku,+skolioze ,planuje dziecko,ale niewiem czy to bedzie mialo wplyw na ciaze,jak ktoras mialo podobny problem niech napisze na forum;Pozdrawiam:-)
 
:tak: witam serdecznie,

mialem ogromne bole kregoslupa, proszki lekarze nic mi nie pomogly.....
Ktos skierowal mnie na Technike Alexandra- nauczylem sie jak wplywac na swoj kregoslup i swoje stawy.... i nie tylko polecam goraco Technike Alexandra prosze zajrzec na strone Pana Piotra www.piotrtechnika.pl

pozdrawiam

Seb
 
reklama
Ja mam trzy metody na bóle kręgosłupa... Pierwsza to rozciąganie... można zawiesić się na rękach tak aby kręgosłup się rozciągał, pomaga to zmniejszyć naciski między kręgami druga to masaż... albo mój partner życiowy masuje mi mięśnie kręgosłupa albo korzystam z poduszki do masażu http://www.adverti.com.pl/item.php?id=URZMSG-MDS-048 pomaga to rozluźnić mięśnie wokół kręgosłupa... a trzecia metoda najbardziej chemicznie inwazyjna to słynny ketanol :):)
 

Podobne tematy

Do góry