reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BÓLE PIERSI-do którego tygodnia ciąży?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
ale jestem nie pocieszona:-( zrobilam test i wyszlo ze nie bedzie dzidzi... i sobie teraz siedze i placze... piersi nadal mnie bola i nadal nie mam okresu:-( juz sama nie wiem... w piatek ide do ginekologa ale skoro test wyszedl negatywnie to juz chyba nie ma szans:-(
 
Trudno powiedziec,a ile to dni po @ ,na bóle piersi polecam castagnus-ja mysle ze nawet pomógł mi zajsc,brałam go kilka miesiecy.W necie dziewczyny tez pisza o jego dobrym wpływie na cykl
 
Dla pocieszenia wielu dziewczyna pierwsze testy wychodziły negatywne,mój pierwszy test w dniu@ miał dwie kreski ale druga była b. słaba
 
dziekuje bardzo za rade:-) pojde w piatek do ginekologa i o wszystko wypytam:-) jak bede cos wiedziala to dam znac...
 
Czesc, ja co prawda mam termin na koniec maja (31.05), ale moj suwaczek jest podobny do was. Z tymi bolami to roznie jest. W mojej poprzedniej ciazy, piersi bolaly mnie (i to cale)jeszcze zanim dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy, teraz zaczely mnie bolec troche pozniej okolo 6 tyg., a uspokoily sie na poczatku 12 tyg.
 
Nowika czyżbyś miała bliźniaki??? Jak tak to składam podwójne gratulacje!!!;-)
 
juz mnie poiersi nie bolą ale za to zaczęły mnie swędzieć sutki... nieiekawa sprawa w miejscu publicznym. Nie to że swędzą cały czas ale nagle na chwilke i raczej denerwujaco... wy tez tak macie?
 
reklama
Jak sobie 3 dni temu tak rozdrapałam że szkoda gadać teraz wcieram balsam dla dzieci dla skóry wrażliwej-takich strupków dostałam-już nie będę tak drapać ale czasami tak swędzi że wytrzymać nie mogę...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry