reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle w podbrzuszu

reklama
Znowu zamienię się w starą zrzędę :p
Dziewczyny popatrzcie,każdą z nas coś boli i to jest normalne ;)
Więc spokój mi tu!!!! ;D ;D ;D wcześniej urodzą ewentualnie te,które są z początku września ;D
 
Zgadza się ;D ale wydaje mi się,że jestesmy mocno przewrażliwione,a popatrzcie,że na sierpniówkach jakos to rodzenie wolno idzie ;)
 
Dzis sie kolejne sierpniowe dzidzie pokazaly na swiecie. :D Ostatnio sie smialam,ze pewnie,jak upaly odejda,to i mi wody. :p Juz w niedziele sie balam,ze wykrakalam. :p ;)
W ogole moja kumpela z liceum dzis tez urodzila - synka Kubusia. :) 50cm i ponad 3kg wagi - maly Pulpecik. ;D

A tymczasem ja ide sie polozyc juz do lozeczka,bo mnie nadal w podbrzuszu nawala. :( Milej nocki Mamuski! :-*
 
Mnie wczoraj wieczorem przeszły dwa bóle,takie od macicy w góre.Ale szybko przeszły i dalej nie przychodziły,może to pzrez to że na męża się zdenerwowałam.
 
no ciekawe której dzidzia przyjdzie pierwsza na swiat bo jak tak czytam to co drugiemu sie śpieszy :)
 
reklama
Słyszałyście może coś na temat tego, że badanie USG może być szkodliwe dla płodu, bo u mnie dzisiaj taką rewelację do domu przynieśli, tak apropos moich ostatnich trzydniowych bólów brzucha. Dla mnie to jakaś bzdura totalna, ale podobno mówili coś takiego w jakimś radio, że to jeszcze nie jest do końca potwierdzone badaniami, ale......Wiem, że co niektóre z Was mają robione USG prawie na każdej wizycie, czyli powinny się cały czas czuć źle. Ja miałam robione USG raptem 3 razy!
 
Do góry