reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak okresu a negatywne testy

Dołączył(a)
13 Czerwiec 2022
Postów
1
Witam od 5 dni spóźnia mi się miesiaczka robilam już 3 testy które wyszly negatywne jeden w dniu miesiaczki, drugi w 3 dzueń opóźnienia i trzeci w 5 dzień opóźnienia a mimo to panicznie boje się że jestemw ciaży caly czas się stresuje. Mam objawy jak orzed okresem tradzik bolace piersi większy brzuch . Moje stosunki w tym miesiącu wszystkie byly zabezpieczane prezerwatywa nic sie z nią nie stalo, myślicie ze mogę byc w ciazy
mimi to bardzo sie boje ...
 
reklama
Skoro się tak bardzo boisz ciąży to nie uprawiaj seksu albo pomyśl o innej metodzie antykoncepcji aby czuć się bezpiecznie.
A co do pytania: raczej nie jesteś w ciąży. Idź do ginekologa może zrobiła się torbiel lub przesunęła owulacja i dlatego okres się spóźnia a może poprostu za bardzo panikujesz i to przez stres.
 
Do góry