reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bryka dla naszego Smyka

reklama
ja po synku mam mutsy Foto0044.jpg
602681_341842069250494_586907784_n.jpg
wiec nowego nie kupuje :)
 

Załączniki

  • Foto0044.jpg
    Foto0044.jpg
    36,6 KB · Wyświetleń: 253
a my wczoraj kupilismy jeszcze jeden wozek phil&tedds ale ja go bede uzywac tylko do auta , na sklepy centra handlowe bo na codzien to jednak icandy wygodniejszy. ale jak do auta dalismy to malo miejsca, a nie bedziemy znow auta zmieniac. teda w kolorze czerwonym nawet zgrabny ten woeczek zwlaszcza ze dwojka dzieci tam wejdzie, dobre rozwiazanie maja
 
dziewczyny - mam do sprzedania spiworek do fotelika maxi-cosi ... jak by ktoras z was byla zainteresowana to piszcie na priv ... mi przy corci bardzo sie przdal bo rodzialm koncem grudnia wiec moze ktoras jeszcze nei kupila ...
 
reklama
A ja dalej bez wózka :-( chciałam bebecar stylo at ale ten mój kręci nosem bo on chcę x-landera do którego z kolei ja nie jestem przekonana ewentualnie biorę pod uwagę jeszcze jedo
macie jakieś doświadczenia z tymi wózkami?
 
Do góry