reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bryka dla naszego Smyka

Ja tez nie wiedzialam jaki chce wozek bo kurcze skad mam wiedziec skoro to pierwsze dziecko:) Kupilam uzywany, podobal mi sie wizualnie i mial dosyc dobre opinie w uk, jak bedzie cos nie tak to sprzedam i kupie inny:-):-D
 
reklama
U nas od grudnia już stoi JEDO FYN 4ds MEMO w kolorze szarym, na czarnym stelażu :)

Póki co bardzo mi się podoba. Łatwo się składa, rozkłada, jest dość lekki.
Ma duże pompowane kółka które jednym kliknięciem się wypina.
Tylko koniecznie musi być wersja MEMO (nie classic) bo tu mamy 2 osobne budki do gondoli i spacerówki
no i dużo solidniejszą gondolę z funkcją bujania i z pałąkiem do chwytania.
Zobaczymy jak się sprawdzi na co dzień w użytkowaniu.
 
My jeszcze nie kupiliśmy wózka. Chociaz od pewnego czasu myślałam, że zdecydujemy się właśnie na ten JEDO FYN 4ds MEMO . Ostatnio trochę zmieniła nam się koncepcja i teraz myslimy o Baby Design Lupo Comfort. Te wóżki wydają mi się dosyć podobne. Wiem, że Jedo jest bardzo popularny. Czesto widuję go na ulicy. Natomiast tamten już nie. A myślimy o nim, bo mamy możliwość kupić go w jakiejś okazyjnej cenie. Czy słyszałyście coś o tym wózku Baby Design Lupo Comfort?
 
Niestety albo stety:-D ja Wam niedoradze co do wozkow bo blizniaki w drodze wiec innej bryki potrzebujemy i mniejszy wybor:crazy: ale juz mamy i sie pochwale Jane twin two i dumny brat oczekujacy braci:-) 2013-11-25 08.45.29.jpg
 

Załączniki

  • 2013-11-25 08.45.29.jpg
    2013-11-25 08.45.29.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 224
Nasz dzisiejszy zakup. Mutsy Transporter :-)

DSCF4823.jpg
 

Załączniki

  • DSCF4823.jpg
    DSCF4823.jpg
    53,7 KB · Wyświetleń: 229
reklama
basco7.jpgja mam taki dostałam od siorki po jej córci jak to się mówi darowanemu koniowi w zęby ..... to jest jakiś coneco pierre cardin
 

Załączniki

  • basco7.jpg
    basco7.jpg
    45,5 KB · Wyświetleń: 189
Do góry