reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brzuszek PO CIĄZY!

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez madzia81, 10 Styczeń 2009.

1. madzia81

madzia81 New Member

Witam serdecznie ;-) Od dwóch miesięcy jestem mamą cieszę sie malenstwem ale zaczyna sie etap walki o dawna figure;-)w zwiazku z tym mam pytanie -Jaki pas po porodzie najlepiej stosowac aby skóra szybciej sie obkurczyła na brzuchu -nie wspomne o rozstepach:-(.Moze stosowałyscie i wiecie juz co jest godne polecenia?Majtki uciskowe,gorset?Wybór jest spory ale nie wiem co na prawde jest wygodne i porządne.
    POZDRAWIAM

2. docia85

docia85 New Member

Hej
    Ja po porodzie używałam poporodowy pas wyszczuplający Pani Teresa Medica, można go kupić w aptece. Dodatkowo smarowła się Vichy Liposculpture Lipostretch Ujędrniający krem modelujący. Udało mi się odzyskać brzuszek z przed ciąży:tak:. Obecnie jestem w drugiej ciąży w 35 tyg. i też zamierzam urzywać pas poporodowy i chcę wypróbować Mustela 9 miesięcy poporodowy regeneracyjny żel.

3. reklama
  4. sheeppy

sheeppy lutowa '07 majowa '09 :D

Używałam pani Teresy przez tydzień, potem poszedł w kąt.. a po pół roku, może trochę więcej, brzuszek sam z siebie zrobił się płaski jak przed ciążą, co wydawało się niemożliwe :tak: Może ten pas przyspiesza gubienie brzuszka, nie wiem, bo dla mnie to tylko męczarnia była a efekty tak czy siak się pojawiły same

5. KasiulkaW

KasiulkaW Entuzjast(k)a

Ja też używałam tego pasa i ciężko mi było nosić go latem bo mały urodził się w czerwcu ale dałam rade zresztą mąż krzyczał na mnie że kupiłam i nie nakładam pamiętaj tylko że taki pas nosi się tylko wtedy gdy jesteś w ruchu nie można w nim spać . Ja byłam zadowolona nie smarowałam się niczym , ale teraz jestem w 29 tyg i zamierzam znów go używać i może dojdzie do tego jakiś krem tak jak dziewczyny używały .Wydaje mi się że to fajna sprawa bo ładnie obkurcza brzuszek ,ja np dzięki niemu zmieściłam się w spodnie na chrzciny synka .:-)

6. Camilla85

Camilla85 Member

hejka dziewczyny jaki jest koszt takiego pasa

7. e-stera

e-stera Fan(ka)

Te wszytki pasy, majtki wyszczuplające to pic na wodę.....................one działają tak jak gips.......rozleniwiają mieśnie...............i po porodzie naturalnym stosujemy po 6 tygodniach a po cesarce po 8.
    Móiwła mi o tym moja profesor z fizykoterapii i rechabiltantka w szkole, rodzenia

Juz lepsze sa cwiczenai brzuszkow:tak::tak:a n rozstepy nie ma jeszcze cudownego kosmetyku...niestety:no:

8. Mama Helenki

Mama Helenki i Aniki :D

Ja po porodzie naturalnym założyłam pas po 6 dniach !! Jak bym czekała do 6 tygodni to by na pewno nic z tego nie było. A bez ćwiczeń też nie ma co liczyć na cuda. I brzuszek super, a teraz rośnie od nowa :-)

9. Nina27

Nina27 Majowe mamy'09

Ja chyba też spróbuję z takim pasem tylko któraś z dziewczyn już pytała...ile to kosztuje??

10. reklama
  11. Mama Helenki

Mama Helenki i Aniki :D

12. welonka12

welonka12 maj 02 :)) wrzesień 08

ja po pierwszej ciąży stosowałam pas pani Teresy ale niewygodny i latem to normalnie ugotować się można :tak: a teraz kupiłam takie super gatki wyszczuplające i jestem bardzo zadowolona ,wygodne :tak::-)

Poleć forum