reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Budujemy nowy dom ...

tylko że różnica w cenie z no Frostem lub bez to co najmniej 500-1000zł a to jest dużo, wydatków teraz także mamy sporo
bo są też lodówki, w których zamrażalnik ma tylko no Frosta a chłodziarka nie
a wasze mają no Frosta w chłodziarce i zamrażalniku? macie może jakieś lodówki w zabudowie z tym no Frostem? polecicie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Co do pralek ja mam wsadowa Aristona (seria silent) i naprawde jest swietna :-)

Skodzia moze taką masz?
Hotpoint Ariston AQS73D 29 EU/B sklep NEO24.PL AQS73D29EU/B cena
Ja własnie tą wybrałam i cieszę sie ze choć jedna osoba poleca Aristona :)
kazdy ma beko lub samsunga.
Zastanawiałam sie jeszcze nad tą pralko suszarką ale kazdy odradza
poniewaz ciągnie duzo prądu a poza tym w domku jest duzo miejsca by rozwiesić pranie.
Hotpoint Ariston AQD1070D 49 EU B sklep NEO24.PL AQD1070D49EUB cena
 
MAja a ty byś na głownym też ie pokazała może co??
Ja pralke i zmywarkę mam whirlpool zadowolona jestem piec Amica, lodówkaBosch nigdy więcej!
 
MAja a ty byś na głownym też ie pokazała może co??
Ja pralke i zmywarkę mam whirlpool zadowolona jestem piec Amica, lodówkaBosch nigdy więcej!

hi hi :-D
przepraszam ze sie na gł. nie pokazuje ale ostatnio moje życie i cały moj wolny czas pożytkuje na poszukiwanie rzeczy do domu... Jakiś obłęd.
Obiecuje ze jak sie ze wszystkim uporam to będę częściej :*
 
Skodzia moze taką masz?
Hotpoint Ariston AQS73D 29 EU/B sklep NEO24.PL AQS73D29EU/B cena
Ja własnie tą wybrałam i cieszę sie ze choć jedna osoba poleca Aristona :)
kazdy ma beko lub samsunga.
Zastanawiałam sie jeszcze nad tą pralko suszarką ale kazdy odradza
poniewaz ciągnie duzo prądu a poza tym w domku jest duzo miejsca by rozwiesić pranie.
Hotpoint Ariston AQD1070D 49 EU B sklep NEO24.PL AQD1070D49EUB cena
Slonce ja mam starsza taka pakowana od gory, nie wiem jak to sie fachowo nazywa.

Ponoc beko standetnialo ostatnimi czasy.
 
tylko że różnica w cenie z no Frostem lub bez to co najmniej 500-1000zł a to jest dużo, wydatków teraz także mamy sporo
bo są też lodówki, w których zamrażalnik ma tylko no Frosta a chłodziarka nie
a wasze mają no Frosta w chłodziarce i zamrażalniku? macie może jakieś lodówki w zabudowie z tym no Frostem? polecicie?

Dopiero zobaczyłam ten wątek! Uwielbiam wszystko co jest związane z tym!!
Ja mam lodówkę gorenje. Jest do zabudowy, fajna i z tego co kojarzę nie kosztowała majątek)
 
No to się pochwalę. Udało się i kupiliśmy większe mieszkanie:-) 3 sypialnie i salon z aneksem, stan deweloperski.
Szukam inspiracji w urządzaniu salonu z aneksem, myślę o zatrudnieniu projektanta wnętrz. Korzystałyście z takich usług? Ile to może kosztować? Salon ma 30m2
 
No to się pochwalę. Udało się i kupiliśmy większe mieszkanie:-) 3 sypialnie i salon z aneksem, stan deweloperski.
Szukam inspiracji w urządzaniu salonu z aneksem, myślę o zatrudnieniu projektanta wnętrz. Korzystałyście z takich usług? Ile to może kosztować? Salon ma 30m2

napisz do ciastkozkremem - ona projektuje wnetrza!!!
 
reklama
Do góry