reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelka antykolkowa dr Brown -szukam porady!

Net-ka

Ninkowa Mamusia
Dołączył(a)
12 Listopad 2011
Postów
2 420
Miasto
Mazury
Hej dziewczyny, Moje Maleństwo jeszcze się nie urodziło jednak już myślę o tym co niestety zdarza się każdej kobiecie w mojej rodzinie - nie potrafimy długo karmić piersią, mleka zazwyczaj jest za mało i inne powody. Stąd ubezpieczyłam się na zaś w butelki antykolkowe. Czy któraś z Was używa/ła takich butelek, czy rzeczywiście maluch nie ma po tym kolek, nie nałapuje się powietrza? I czy po karmieniu taką butelką, przy której dziecko nie powinno nałapać się powietrza również trzeba "odbeknąć"?
 
reklama
ja używałam butelek i smoczków avent i byłam z nich zadowolona

jeśli chodzi o karmienie piersią: pozytywne nastawienie i wiara w siebie daje wiele:) u mnie sprawiła, że karmiłam rok, chociaż było ciężko bardzo momentami :) a i z kolką łatwiej się walczy karmiąc piersią: piłam koper włoski i zioła laktacyjne i jakoś bez większych problemów poszło :) czego i wam życzę :)
 
Net-ka musisz sama wybróbować ... ja mam kilka
Chicco - tak sobie
NUK - tak sobie
Dr Brown - OK
Tommee Tippee - OK
MAM - OK
Avent - porażka
LOVI - może być
 
Dziewczyny, oczywiście nastawiam się na karmienie piersią ale jak nie wyjdzie to mam już 10 butelek dr Brown - te ANTYKOLKOWE. Jesli dziecko teoretycznie nie powinno nalykac sie powietrza jedzac z takiej butelki to czy nalezy po karmienu czekac na "odbekniecie"???????
 
no trzeba ale Młody ma taki urok że albo mu się odbija od razu albo w ogóle ... o czym przekonaliśmy się nie raz :-D ale czekamy ... zobaczysz sama.
 
10 butelek to troche duzy arsenał ;-) nie wiem czy tyle bedzie potrzebne. zapewne nie użyjesz wszystkich ;-)
Ja mam butelki z Avanta, polecił mi ją lekarz no i znajomi tez mowili ze są ok. Sama z doswiadczenia jeszcze nie moge pochwalic poniewaz karmię poki co piersią, a butelki używam tylko sporadycznie do wody
 
reklama
Do góry