reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

butelka czy piers ???

Chciałam wiedzieć jaką opcje karmienia wy wybrałyscie i którą uważacie za słuszna i dlaczego ???


  • Wszystkich głosujących
    92
ja tez najpierw dawalam jabuszko ale hubertowi nie smakowalo!! jak cala reszta zreszta! i do tej pory jak dostaje cos do buzki czy to jest kwasne czy slodkie to sie krzywi!!!! po piwie rozumiem po ogorku kiszonym tez ale po czekoladzie????????
 
reklama
Moja koleżanka ma dzieko które nie lubi słodyczy. Nawet nie wiecie jakie jest ekonomiczne i ile juz zaoszczedziło niejedzac czekolad i innych cukierków ;D
 

ekonomicznie nieekonomicznie....dla mnie liczy sie ze takie dziecko nie bedzie grube aha i jeszcze przydaloby sie zeby nie lubil fast foodow....mojej znajomej syn ma 14 lat i krzywi sie na sam widok hamburgera cudnie
 
MOj JAs wczsytko lubi co mu sie do buziaczka wsadzi hihihi
Moze trzeba zmienic temat watku bo juz oddawna nie na temat pisane jest? :p
 

hehehe no przydaloby sie....mozna ewentualie dopisac....butelka, piers i inne metody karmienia ;)
 
hubcio lubi slodycze i powiem wam wiecej lubi wszystko jak tylko jest...na moim talerzu albo w mojej rece!!!!!! wiec czasem jak jemy obiadek np drugie danie to ja na swoim talezu szykuje jego porcje i daje mu!
a kaszke to chcialabym zeby jadl z butli! bo wydaje mi sie ze jakos tak wygodniej! chociaz na szczescie kaszke jada 2 3 razy w tygodniu max!!!!! bo ma skaze!
 
reklama
Do góry