reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

butelka czy piers ???

Chciałam wiedzieć jaką opcje karmienia wy wybrałyscie i którą uważacie za słuszna i dlaczego ???


  • Wszystkich głosujących
    92
jsorbek :p ;D
shady właśnie widziałam,dzis przyjaciółka mnie odwiedziła ,gadłyśmy, jadłyśmy,włosy obcinałyśmy itp.
uciekam czas spędzać z połowica nadrobie w tygodniu obiecuje
 
reklama
Moja dzidzia też sie budzi z usmiechem ale jak musze wyjsc tak gdzie do nie słychać bo mam dusze na ramieniu. Na bo jak pedze do pieca bo mi sie woda zagotuje a macio sam na górze co prawda w łóżeczku ale sam
 
moj hubert tez spadl dwa razy z lozka! i wiecie co....nic mu sie nie stalo!!!!! ja mam takie lozko z materacem wiec na brzegach sa kanty od stelarza nie dosc ze hubert jak spadl to siedzial (a on siedziec nie umie sam) to nawet jednego sinca na nim nie bylo!!!!!! ja jestem pewna ze ktos trzymal go za reke jak spadal i wiem ze to byl moj tata!!!!!!
 
Mija to dobrze :)
kurcze u nas tez był problem z psem, ale na szczęście mamy mamę blisko i zostaje z małą a ja mykam z psiną, ale chyba bym małej nie zostawiłą samej, bo teraz jak już wstaje i wogóle no to nie ma szans,
 

Gaga nie strasz......bo co ja zrobie jak Alan zacznie stawac i chodzic??? zaloze psu cewnik????? jak to zrobic???? nie mam z kim zostawic dziecka
 
shady ja bym małej teraz nie zostawiła, nigdy nie wiem ile będzie spać, ja robiłam tak że ją ubierałam i pakowałam w nosidełko :), ale na szczęście nas psiak jak wujdzie rano to wytrzyma do powrotu męża z pracy czyli jakieś 10H ::) no ale to na prawdę wyjątkowy pies jeśli chodzi o spacery i wogóle :)ona na pierwszy spacer wychodzi koło 10 rano
 
To ja mam ten luksus z psem ze mieszkam w domu i zawsze go wypuszczam samego.
Ale czasami tez musze Macia zostawic samego bo musze isc do piwnicy. Teraz to jeszcze mam spokój bo Macio jest lezacy ale jak zacznie chodzic... a u nas juz kilka dzieci wpadło do piwnicy bo mamy prug. Qrcze musze pomyslec nad jakims zabezpieczeniem
 
reklama
Do góry