reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BYTOM klinika ginekologiczno-poloznicza

aph

Mamy styczniowe 2007 Mama Roberta 24.12.06
Dołączył(a)
12 Wrzesień 2006
Postów
3 888
Miasto
Zabrze, Poland
Mam pytanko czy ktoras z Was rodzila moze w Swietochlowicach? Ja tam mialam robiony zabieg lyzeczkowania i jestem pod duzym wrazeniem tego szpitala i ludzi ktorzy tam pracuja, ciekawi mnie czy na porodowce tez jest tak samo.
 
reklama
Witam!!! Wprawdzie nie rodzilam w Świętochlowicach tylko w Chorzowie ale slyszalam o tym szpitalu wiele milych opinni.Podobno personel jest tam bardzo mily i dużo pomaga przy porodzie.
Przed moim porodem wiele zlego slyszalam o Chorzowskiej porodówce a jednak zdecydowalam się tam urodzić i nie żaluję.Mialam świetną opiekę i mogę ten szpital polecic innym!!!! POZDRAWIAM!!!
 
Ja niedługo będę rodzila w tym szpitalu a wiec po porodzie wszystko wam tu opiszę co i jak. Też słyszałam o tym szpitalu wiele dobrego ale to się wszystko dopiero okaże.
 
ja co prawda rodziłam w Siemianowicach (polecam!!) ale słyszałam,że Swiętochłowice naprawde są fajne.. co do szpitala w Chorzowie to nigdy bym się tam nie wybrała mimo ze mam do niego 10 min. Znam tam trzech lekarzy i żadnego nie polecam.. dziecko mojej znjomej zmarło w sierpniu na sepse po porodzie na Strzelców. No i jescze jedna rzecz - penw połozna tam pracująca odradziła mi wybór tej porodówki gdy szukałąm miejsca dla siebie.. ale to tylko moja opinia i nie chcę nikomu nic narzucać
Mamusiom czekającym na rozwiązanie życzę powodzenia!!
 
reklama
Do góry