reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Candida albicans ++

anoula82

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Marzec 2013
Postów
246
Miasto
Warszawa
Witajcie.
Mam pytanie do mam którym z powodzeniem udało się opanować przerost Candida u dzieci. Moj synek miał zrobione badania (po 15 mc nie spania w nocy) i wynik ujawnił obecność Candida albicans w ilości ++ tj średnio liczne. Podobno to nie tragedia ale już znak że grzybek sie namnaża i trzeba działać. Pasożytów nie uwidoczniono.
Zianteresowałam się kwestią diety i zmiany mleka i widzę że różne są szkoły.Jak zawsze:) CZy możecie mi podpowiedzieć od czego zaczać? Dieta bezmleczna i bezcukrowa plus zero glutenu to już wiem ale nie chciałabym leczyć syna na własną rękę. Może znacie dobrego fachowca w tej materii w Warszawie? Wiem żę pediatrzy machają ręką na Candida :no:
Z góry dzięki
 
reklama
Witajcie.
Mam pytanie do mam którym z powodzeniem udało się opanować przerost Candida u dzieci. Moj synek miał zrobione badania (po 15 mc nie spania w nocy) i wynik ujawnił obecność Candida albicans w ilości ++ tj średnio liczne. Podobno to nie tragedia ale już znak że grzybek sie namnaża i trzeba działać. Pasożytów nie uwidoczniono.
Zianteresowałam się kwestią diety i zmiany mleka i widzę że różne są szkoły.Jak zawsze:) CZy możecie mi podpowiedzieć od czego zaczać? Dieta bezmleczna i bezcukrowa plus zero glutenu to już wiem ale nie chciałabym leczyć syna na własną rękę. Może znacie dobrego fachowca w tej materii w Warszawie? Wiem żę pediatrzy machają ręką na Candida :no:
Z góry dzięki

Ja jestem dzieckiem, które było leczone na candidę. Obecnie jestem dorosłą osobą. Po operacji i serii przeziębień ponownie doszło do przerostu candidy i jestem po leczeniu.
Najlepsze miejsce jakie znam, z którym jestem związana od dziecka, które profesjonalnie (lekarze medycyny konwencjonalnej) ze wsparciem medycyny "alternatywnej" zajmuje się candidą u dzieci, i za które mogę ręczyć to znajdująca się na rogu Bema i Kasprzaka "VegaMedica". Mną od dziecka do dnia dzisiejszego zajmuje się tam dr. Szymański.
To jedyne miejsce, które kompleksowo zajmuje się opanowywaniem candidy na tyle skutecznie, by pozbyć się problemu raz, a porządnie. Leczenie polega na podawaniu leków (klasycznych leków p. grzybiczych i homeopatii) w odpowiednim schemacie i przy wsparciu odpowiedniej diety. Przy ścisłym stosowaniu zaleceń gwarantuję pozbycie się niechcianego lokatora.
 
Do góry