reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

centymetry i kilograny na "+"

reklama
To może i ja się pochwalę (choć nigdy mi nie było po drodze w tym wątku)...

W ciąży 13kg na plusie, dwa dni temu waga pokazywała 4kg ponad wagę startową. Obecnie ważę więc 75kg, do dobrego samopoczucia muszę zrzucić jeszcze równo 10, do ideału (którego raczej nie mam szans osiągnąć) 18 albo przynajmniej 15 ;-)
Na razie się spacerujemy na to konto :-)
A - i mieszczę się już w niektóre ze swoich starych spodni - jupi!!!
 
u mnie masakra jakas z ta waga :confused2: wciaz bardzo duzo do zgubienia... dobrze ze chociaz brzuchol sie wciaga... powoli bo powoli ale jednak zmniejsza sie tylko te cholerne roztepy.....:no::no::no:
 
ja w koncu zobaczyłam 5 z przodu :tak: po świętach dalej 5 pięknie widnieje chociaż zaszalałam i zjadłam kawałek sernika (Damian kolek po serniku nie miał, a jak jem ryż z marchewką to ma więc chyba faktycznie jedzenie mamy nie ma aż tak wielkiego wpływu na to) jeszcze 5kg do wagi sprzed ciąży spada wolno ale może się uda tak samo z siebie ;) i też się mieszczę w niektóre spodnie ale te najlepsze zatrzymują się gdzieś w połowie ud..
 
reklama
U mnie tez zalamka 15 kg do zagubienia ;((( wyglądam jak hipcio , do tego karmie i nie bardzo mam jak sie odchudzac - niby waga leci w dół ale powoliiiiii .... Staram sie uważać na to co jem w sensie mniej słodyczy , nie podjadam miedzy posiłkami ehhh czego sie nie robi dla pociech ;-)
 
Do góry