reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcę mieć płyn micelarny!

reklama
musisz dobrać do swojej skóry, ja w drogeriach tez długo szukałam z reguły było to na zasadzie prób i błędów :) aż w końcu trafiłam na taki, który mi podpasował- z bielenndy kojący płyn micelarny 3w1 z serii expert czystej skóry,
skutecznie oczyszcza i odświeża skórę, usuwa makijaż.
dla mnie wielki plus za to, że nie ma parabenów i alkoholu i to, że nawilża skórę.
myślę, ze musisz też popróbować z różnymi, może któryś ci w koncu podpasuje.
 
Ostatnia edycja:
Ja mogę polecić dwa: bardziej naturalny to Sylveco, Lipowy płyn micelarny, a apteczny to Bioderma, Sensibio - taki z różową zakrętką. Obydwa u mnie się sprawdzają świetnie, domywają makijaż i koją skórę
 
to zależy jaki masz typ skóry, inny płyn do suchej a inny do tłustej. Niestety nie ma jednego cudownego płynu dla wszystkich kobiet (a szkoda!)
 
Tak, powiedz jaką masz cerę i na pewno cos ci doradzą. Unikaj tylko tego, ktory w skladzie ma alkohol, potrafi podrazniac :)
 
reklama
Do góry