reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chicco baby hug - kto ma?

Eiblin

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Lipiec 2023
Postów
50
Hej mamusie :)
Zdecydowaliśmy się na zakup baby hugu. I ogolnie na razie wydaje sie super.. i oczyeiścue jeszcze czeka na użytkowniczke, ale jest mobilny i bede mieć młoda na swojej wysokości. Nie bede musiała czesto zginać kregoslupa, bo daje mi istatnio troche popalić🙈
czy zdecydowałyście sie na zakup dodatkowego materaca? Bo w zestawie jest taka bardziej miekka wkładka, a jednak chciałabym żeby w ciagu dnia córka spala nie tylko w łożeczku. Dajcie znać czy macie i prosze ewentualnie o polecenie jakiś modeli 😊
 
reklama
Hej mamusie :)
Zdecydowaliśmy się na zakup baby hugu. I ogolnie na razie wydaje sie super.. i oczyeiścue jeszcze czeka na użytkowniczke, ale jest mobilny i bede mieć młoda na swojej wysokości. Nie bede musiała czesto zginać kregoslupa, bo daje mi istatnio troche popalić🙈
czy zdecydowałyście sie na zakup dodatkowego materaca? Bo w zestawie jest taka bardziej miekka wkładka, a jednak chciałabym żeby w ciagu dnia córka spala nie tylko w łożeczku. Dajcie znać czy macie i prosze ewentualnie o polecenie jakiś modeli 😊
Hej, ja kocham baby huga całym sercem i w zasadzie do dzisiaj nam towarzyszy (jako mobilny fotelik z pasami, w kryzysowych sytuacjach jak jestem sama w domu i musze cos szybko ogarnąć), a córka ma prawie roczek :D ale jak była mniejsza, to rzeczywiście uznałam, że do drzemek i leżenia warto zadbać o jakiś dodatkowy materacyk. Zamowilam z polecenia Fizjomommy (polecam bardzo ten profil na instagramie!) materac Rucken Egge, załączę niżej zdjęcie :)
Screenshot_20231102_203633_Instagram.jpg
 
My kupiliśmy dokładnie ten sam materac co na zdjęciu wyzej, tez z polecenia fizjomommy i super nam się sprawdził - jak maluszek faktycznie w nim śpi to myśle, ze warto zainwestować - u nas synek sporo drzemał w baby hagu jak był malutki. Później nam się sprawdził jako leżaczek i to bardziej niz super popularny baby bjorn. Ten model polecony przez kamilamhm jest ciut węższy niż bh, dzięki czemu nie nie odkształca się po czasie. Nasz wyglada dalej jak nowy :)
 

Załączniki

  • IMG_8836.jpeg
    IMG_8836.jpeg
    667,2 KB · Wyświetleń: 38
Hej mamusie :)
Zdecydowaliśmy się na zakup baby hugu. I ogolnie na razie wydaje sie super.. i oczyeiścue jeszcze czeka na użytkowniczke, ale jest mobilny i bede mieć młoda na swojej wysokości. Nie bede musiała czesto zginać kregoslupa, bo daje mi istatnio troche popalić🙈
czy zdecydowałyście sie na zakup dodatkowego materaca? Bo w zestawie jest taka bardziej miekka wkładka, a jednak chciałabym żeby w ciagu dnia córka spala nie tylko w łożeczku. Dajcie znać czy macie i prosze ewentualnie o polecenie jakiś modeli 😊
Zdecydowanie. I kupiliśmy ten sam materacyk co przedmówczynie :)
 
Do góry