reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Chinski kalendarz lunarny - chlopiec czy dziewczynka?

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2007' rozpoczęty przez aniay, 21 Lipiec 2006.

1. aniay

aniay Mamy styczniowe 2007 fulltime mum

Znalezione na innym forum:
    Chinski kalendarz wedlug ktorego mozna sprawdzic czy urodzimy dziewczynke czy chlopca, podobno 99% potwierdzalnosci, ja jesli chodzi o zeszla ciaze naleze do 1% Teraz wychodzi mi dziewczynka

http://www.findyourfate.com/chineseastro/lunarcalender.html

wiek podajemy nie kalendarzowo a realnie ze tak powiem ;)
    Co wam wychodzi i czy sprawdzilo sie w poprzednich ciazach?

2. Lorien

Lorien Potrójna Mama :-)

znowu mi wyszła dziewczynka! Z wszystkiego mi dziewczynka wychodzi. Zobaczymy czy się sprawdzi...

3. reklama
  4. AbEjA

AbEjA Mamy styczniowe 2007

no.. mnie chłopak <lol>

5. MariaOla

MariaOla Guest

hmmm niewiem jaki wiek wpisać ... zaszłam w ciążę w kwietniu, a w lipcu skończyłam 28 lat ..... Jeśli wpisuję 28 lat wychodzi mi chłopiec, a jeśli 27 lat dziewczynka. Więc jak powinno być ... ??

6. marita21

marita21 Mama styczniowa 2007

mi wychodzi chopczyk a wszyscy mówią że będzie dziewczynka

7. wiola75

wiola75 Mamy styczniowe 2007

Mi teraz wyvhodzi syn ale za bardzo w to nie wierze. Wg tego "kalendarza" 1 dziecko powinnam urodzić dziewczynkę a urodziłam syna.

8. MariaOla

MariaOla Guest

Faktycznie lepiej zaczekam na USG :D

9. Elżbietka

Elżbietka mother of two sons&angel

dziewczynka :) z wszystkich kalendarzy tak wychodzi :) ale zachcianki mam chłopczykowe. zobaczymy kto to będzie :)

10. reklama
  11. Lorien

Lorien Potrójna Mama :-)

U mnie prawie wszyscy stawiają na córcię, chyba strasznie zbrzydłam ;D ;D

12. kamamamusia

kamamamusia New Member

u mnie wyszła dziewczynka. Mąż chciałby bardzo córkę. Ale myślimy , ze w brzuchu siedzi mały urwis - chłopczyk...

Poleć forum