reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny- przydatne informacje,porady-menu- zdjecia - BEZ KOMENTARZA

reklama
no i proboszcz się nie zgodził!!!! no to nie mamy chrzestnego! zobaczę jeszcze może w innej parafii.

Mnie kiedys meza siostra poprosila na chrzestna i tez nie mam koscielnego slubu powiedzialam ze jak maz wroci z zzagranicy to napewno wezme slub koscielny i nawet podalam ksiedzu date 2008 rok wiec teraz pewnie jak bedziemy chrzcic mala to mi o tym przypomni bo az zapisal ale jak bedziemy robic zapis na chrzciny to juz i data koscielnego bedzie ustalona :) ale papierek ze moge byc chrzestna dostalam

dodam jeszcze ze dziecko nie zostanie ochrzczone jesli ja nie dostane zaswiadczenia gdyz jestem jedyna osoba w rodzinie ktora sie zgodzila byc chrzestna i jesli nie zostanie ochrzczone to tylko przez niego i zadzialalo - troche trzeba chyba nasciemniac moze zadziala :) powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Aneta H - dosyc ryzykowne z tym chrzestnym, chyba ze wy sie lubicie i nawet jak siostra sie roozejdzie bedziecie miec dobry kontakt :p

Ja zamierzam ochrzcic we wrzesniu zeby pogoda jeszcze troche jakas moze była. :-) A co do chrzestnych to my mamy az za duzo, kazdy sie pcha a ja jakas wybredna i nikt mi nie pasuje . chcialabym zeby siostra eM byla i moj brat cioteczny tylko on z Niemiec wiec nie wiadomo czy doleci... Zawsze to w rodzinie zostanie, nie chce brac jakichs znajomych bo nigdy nie wiadomo jak sie nam ulozy.
 
Supcio z doświadczenia i obserwacji powiem, ze z rodziną też nie wiadomo nigdy, jak się ułoży i czy dziecko bedzie miec kontakt z chrzestnymi
:-(
 
u nas juz decyzja ostatecznie zapadla,chrzcimy 21.08,chrzestni to moj brat i siostra M.po uroczystosci w kosciele kawka i kolacja w domu,zamawiam katering zeby nie stac przy garach.Maja bedzie w takie cos ubrana,brakuje nam tylko bucikow.
 
A u nas jest tak ze chrzestna mamy a chrzestnego nie chociaz sa juz plany ale to poki co wybor z przymusu znaezienia chrzestnego. a jesli chodzi o to czy z rodziny czy nie to z rodzina to tak jak ewlad pisze tez nigdy nie wiadomo moj syn ma chrzestnych z rodzin m i na dzien dzisiejszy ich juz nie ma bo i kontakt zerowy wiec...
 
reklama
Do góry