reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chrzciny, urodziny i inne uroczystości

Ja nie będę robić jakiejś wielkiej imprezy,torcik i kilka osób.Chrzestnych nie będzie,bo każdy daleko.Najgorsze będzie dla mnie towarzystwo teściowej:dry: Za rok zabiorę Nadię gdzieś na wycieczkę,poza tym Julka ma komunię 1 maja,a to mega wydatek.Stawki wszędzie są podwójne niż na chrzciny,za wszystko.Także u Nadii na roczek będzie skromnie,z alkoholu tylko wino.
 
Ostatnia edycja:
reklama
u nas nie wiem jak to wyjdzie, zaprosiłam juz chrzestnych Mai dziadków i babcie, moją siostrę i koleżankę...
Alkoholu nie będzie, no chyba że wino do wzniesienia toastu ale jeszcze się zastanowię.
Tort już zamówiłam zrobię babeczki i sernik bo go uwielbiam;-);-)
i jak pogoda dopisze to zrobimy grilla :-):-)


Jutro będziemy już mieli jeżdzik, który Maja dostanie od mojej mamy i chrzestnego był składka:tak:
i od nas Stolik interaktywny:)
 
Roczek zbliża się wielkimi kroczkami i też zaczęłam myśleć o imprezie. i mam pomysł na zabawę dla dorosłych tylko wymaga dopracowania. chce rozdać rodzince kartki i poprosić, żeby odpowiedzieli na pytania o przyszłość Wojtka. np:
1. Wojtek jak dorośnie zostanie ................ (wpisz zawod)
2. Jego zona będzie miała na imię .....................
3. Będzie prawo czy leworeczny?
4. Ile bedzie miał wzrostu?
macie pomysly na jakies zabawne pytania?

chcialabym te odpowiedzi zachowac i otworzyc na 18 :)
 
Śmieszny pomysł:-D

Ja na osiemnastke siostrzeńca wyciągnęłam wielka teczkę jego dziecinnych rysunków, wszyscy mieli polew nie z tej ziemi, zwłaszcza z kartki z zerówkowego zeszytu do religii :
- Ale fajna wrona
- To nie wrona tylko ksiądz!
:-D

A pomysły: hobby, ulubiona potrawa, kolor oczu i włosów (bo to się jeszcze może zmienić;-))
 
Dziewczyny mam pytanie odnośnie roczku.Czy robicie jedne urodzinki dla wszystkich,mam na myśli babki,ciotki,rodzinkę i dzieci,czy osobną dla rodzinki,a osobną dla dzieci ? Chciałabym zaprosić do Nadii na urodziny dzieci w podobnym wieku,ale nie bardzo mi się to widzi razem z rodziną(babkami,ciotkami itp.),wręcz nie widzi mi się ta impreza razem i chyba zrobię dwie osobno:confused:
 
U nas będą dwie imprezy: teściowie są nad morzem, więc nie mamy dylematów z imprezą dla dziadków- tzn. pod koniec maja pojedziemy z tortem do Bialego i będziemy świętowac z moimi rodzicami i dziadkami. A 14-go robimy imprezę dla znajomych i chrzestnych.
 
lol. niezle podejscie. chyba nie mieliscie nigdy kontaktu z innymi dzieci w wieku nikosia skoro tak piszesz... tak troche przykro ze jako matka uwazasz ze roczne dziecko nic nie rozumie...
 
reklama
Miał kontakt, nawet dzisiaj odwiedziła go 1,5 roczna koleżanka. Uważam tylko że takie dziecko nie zdaje sobie sprawy z całego zamieszania i organizowanie kilku imprez jest zbędne ;-) I tak uważam że nie rozumie że ma roczek i skąd to całe zamieszanie ;-)
 
Do góry