reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chrzciny

Kiulik

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Maj 2012
Postów
177
Nie wiem czy to odpowiednie miejsce, żeby pisać w tym temacie:) ale pomyślałam, że kto inny, jak nie świeżo upieczone mamy mogą doradzić i pomóc. Otóż mamy chrzciny za miesiąc i mój luby ma być ojcem chrzestnym, zastanawiamy się co kupić małej z tej okazji, rodzice nie chcą ubranek, zabawek itp. a kupowanie np złotego łańcuszka nie wydaje mi się najlepszym pomysłem. Może coś podpowiecie, bo ja nie myślałam, że będzie to aż takie trudne;(
 
reklama
a moze takie male sztucce z apartu srebrne/złote - swietna pamiatka na chrzest dla dziecka i mysle odpowiedni prezent od chrzestnego ?:)
 
może poprostu dajcie pieniążki i rodzice kupią dla dziecka co będą potrzebowac. Ja jak chzciłam swoje dzieci to wszyscy akurat dawali nam pieniądze i my idąc na chrzciny też tak robiliśmy:tak:
 
Mój mąż był 2 tyg. temu chrzestnym u mojego brata córki i my daliśmy pieniążki, a do tego kupiliśmy taką książkę - pamiątkę chrztu świętego, gdzie jest miejsce na zdjęcia z uroczystości.
 
my chrzcilismy swja coreczke tydzien temu i od chrzestnych dostala kolczyki oraz ksiazeczke pamiatke z chrztu swietego.
 
ja jako chrzestna kupilam zlote kolczyki i dalam pieniazki, teraz sama chrzcze dziecko w niedziele, spodziewam sie od wekszosci gosci tez pieniazkow.Uwazam ze warto cos kupic bo to zawsze zostanie jako pamiatka,a pieniazki moga byc wydane przez rodzicow na cos co dziecku nie zostanie.(moja siostra za pieniazki kupila fotellik do samochodu- niby dla dziecka,ale w wieku 18 lat nie bedzie to dla niego pamiatka)
 
My chrzcilismy córeczke w marcu od chrzesnego dostala Ksiazeczke, pieniazki i spioszki sliczne, chrzestna dala ksiazeczke pamiatkowa i bransoletke z imieniem i data chrztu, od reszty rodziny dostala łozeczko turystyczne i pieniazki, bardzo bylismy zadowoleni z prezentow.
 
Polecam złotą bransoletkę dla niemowlaka albo w sklepach Tous mają dużo świetnych rzeczy ''chrzcinowych''
 
reklama
TEż bym posżła w jakieś złoto, czy to kolczyki czy łańcuszek, to jednak jest pamiątka, sama mam kolczyki ze chrztu do tej pory;)
 
Do góry