reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chrzciny

a ja widziałam kiedyś na jakiejś stronie z prezentami na chrzest piękne album na zdjęcia. Ale one nie były takie zwykłe, tylko takie urocze w sam raz na pierwsze zdjęcia małego bobo. A dodatkowo można było na tej stronie zamówić jakiś grawer bo albumy miały na przodzie coś w postaci blaszki, właśnie na napis. Ale były naprawdę śliczne. Myślę, że to może być fajny pomysł na prezent i pamiątkę.
 
reklama
w aparcie są tak śliczne złote kolczyki - żyrafki czy słoniki . Myślę że są jak najbardziej odpowiednim prezentem jak od ojca chrzestnego :)
 
Hej! Tak czytam i widzę że wszyscy piszą o prezentach od chrzestnych.
A ja mam taki problem, że za tydzień chrzest naszego synka i ja również chciałabym mu dać jakiś prezent - rozumiem że chrzest, ubranka, przyjęcie itd. wszystko to kosztuje i jest tak jakby "prezentem" od rodziców, dodatkowo my małemu zakładamy z okazji Chrztu książeczkę oszczędnościową, na którą co miesiąc będziemy mu wpłacać pieniążki i dostanie ją jak będzie dorosły na "lepszy start", ale chciałabym żeby miał też od nas jakąś "fizyczną" pamiątkę - coś co mógłby zawsze wziąć do ręki i pomyśleć o nas.
Ma ktoś jakiś pomysł?
 
dokładnie, piękny album i do tego zdjęcia z pierwszych chwil, są najlepszą pamiątką dla naszych pociech. warto zadbać o wspomnienia. I pamiętajcie róbcie tradycyjne odbitki bo one przetrwają wieki.
 
Do góry