reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chrzest, chrzestni....

reklama
Podjelismy decyzje ze ochrzcimy Martyne prawdopodobnie po Wielkanocy albo nawet w wakacje. Teraz jest zimno i nieprzyjemnie i bedzie to dla nas tylko meka (zwlaszcza dla mnie bo jakos nie czuje tej uroczystosci...).
 
kasia ja tez nie czuje tej uroczystosci:tak:i dlatego odwlekam jak tylko sie da ale chyba tak jak wy na wielkanoc a raczej na roczek Emilki:tak:ochrzcimy w hitlerowie bo nie robia z tej uroczystosci cyrku,szybko,bez glupich formalnosci,pytan dlaczego nie mamy koscielnego itd
 
i jak tam sie spisuja rodzice chrzestni waszych dzieciaczkow?
ja jestem zadowlona :tak: pomimo ze sa od nas daleko to bardzo kochaja Nikodemka, i zawsze sie o niego pytaja a jak jestesmy w pl to poprostu sa nim zachwyceni.:-)
ciesze sie bo nieraz tak jest ze chrzestni sa tylko na papierku a tak naprawde nie interesuja sie dzieckiem
 
a my podjelismy decyzje o chrzcie, a raczej o jego terminie.
jestem na etapie szukania ubranka dla malego, bo biale to sie absolutnie poza koszula nie nadaje.
 
niczka nasze male diablatko tez jeszcze nie ochrzczone:tak:ale juz papiery w kosciele oddane ,chrzesni zatwierdzeni i data tez juz jest 21.09 w Niemczech w polskim kosciele:tak:skromnie moja siorka i brat M tylko beda:tak:
sami moja siorka jak narazie nieoficjalnie chrzestna jest ale Emilcie wprost uwielbia zreszta jak cala rodzinka i znajomi:-D
 
reklama
Do góry