reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusty, rękodzieła i inne ciekawostki :)

Post - super rzeczy!!
ja zamówię sobie u Was wyprawkę dla mojego przyszłorocznego synka ( tak sobie wizualizuję narazie:-):-D - M stwierdził że bierzemy się do roboty:-D )
 
reklama
Pabla o widze,że decyzja podjęta:tak: no to czekamy na rezultaty:-D Mnie już też nosi,ale musimy jeszcze poczekać conajmniej do stycznia:sorry2:
 
Post piękne te twoje dzieła, ja to bym chętnie u Ciebie takie trampeczki zamówiła, dla mojego chrześniaka, który ma się urodzić w październiku.
 
a nie ma problemu sylcia.tylko napisz jakie kolorki
Kasia....no no...Ja Pabli równiez chętnie zrobię...Ty jeseś na osobnej liście :):):)
 
to na deser kotecek co też poszedł do dziewczynki zrobiony podczas wczorajszego lenia
Kotecek jest z serii spaślaczek:-)
 

Załączniki

  • P1120207.jpg
    P1120207.jpg
    35,3 KB · Wyświetleń: 148
reklama
Do góry