reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusty, rękodzieła i inne ciekawostki :)

reklama
kiełbaskę Kasiu kiełbaskę...mieliśmy takiego kotecka o iminiu Zenek co jak siedział to bardzo podobnie wyglądał tylko że czarny w białe łatki był :) a jego główne zajęcie to objadanie się, spanie najlepiej w jakimś fajnym miejscu np w szafie albo udawanie strasznie głodnego i biednego zwierzęcia :) (mama zawsze się łapała i zapełniała miseczkę )
Kic..no wiesz jak to jest, dzieci śpią, niedziela wkońcu i trza się ponudzić a że szkoda tak bezczynnie mi się nudzić :) to sobie łapki zajęłam :)
 
Post śliczny koteczek, a co do adidasków to podobają mi się te czarno szare i w taakich kolorkach mogły by być. I napisz na pw, koszta tych śliczności
 
Post, boski kotecek! I napisz pliss poradnik jak znaleźć wolny czas na robótki różne, bo ja od 6 tygodni nawet maszyny nie tknęłam...(tylko nie pisz, że trzeba mieć grzeczne dzieci;P)

aaaa...przypomniało mi się w kwestii inspiracji, tu: http://smg.photobucket.com/home/vasilevna/allalbums jest koło setki albumów z wzorami i modelami szydełkowymi i drutowymi ;)
 
Ostatnia edycja:
surv...no dzięki....będę się inspirować...teraz czapeczkę dorabiam do bucików a potem jeszcze sweterki chce dzieciakom machnąć...i już czuje że jak oglądnę tą stronę to znowu będzie pełno pomysłów w głowie :)
surv...powiem Ci że na szycie ciężko czas znaleść nawet mi..i jak coś to tylko w nocy a z szydełkiem czy drutem jest prościej bo mozna nawet po dwa rządki machnąc ukradkiem a maszynę wiadomo, zanim rozłożysz te wszystkie rzeczy to trzeba składać:-D:-D:-D
Więc jak mam czas to dziergam a jak mało to nawet po dwa rządki i miarka do miarki i jakoś się uzbiera :)
Sylcia...koszty ogromne...wystarczy wkleić chociaż jedną fotkę roześmianych córeczek a potem uroczego bobaska i ciocia będzie spłacona:-):-):-):tak:.
 
no to wstawiam chustę...zdjęcie takie se, bo robione w trakcie blokowania (czyli suszenia i naciągania0, ale nieskromnie przyznam, że wyszla bosko:-p chusta.jpg

No i jeszcze florkowa mata ta wyszła zdecydowanie gorzej, ale dziecku się podoba;-)
mata.jpg
 
Surv wymiękłam, ależ to są cuda:szok::szok::szok::szok: bosze ja takiej maty w życiu bym nie uszyla (a wiesz dobrze, ze się znam na tym:-p) a chustę też taką chcę:-p ciężko się ją robi?:-p
 
reklama
Cieszę się, ze Wam się podoba;) Aczkolwiek mata to nie to co mialo byc, nie zdążyłam z czasem, bo mialo być z 50% więcej aplikacji i detali... na 3 urodziny szykujemy ręcznie robiony domek dla lalek to może tam się wykażę;P

Tosika, chusta na początku byla dla mnie strasznie trudna, ale jak już podłapiesz specyficzną technikę robienia to idzie...tyle, że mozolnie, bo to cieniutką nitką i na końcu ma jakieś 500 oczek w obwodzie - ja robiłam 2 miesiące ściboląc po parę rzedów dziennie... teraz robię taką samą w innych kolorach i pewno do wiosny zejdzie;P Sporo darmowych wzorow jest tutaj: http://www.ravelry.com/ - tylko trzerba się zarejestrować.
 
Do góry