reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a kosmetyki

mój lekarz stwierdził ze jak już mi do teraz wyszedł jeden to więcej już nie będzie, ale na kosmetykach piszą że stosować 2 miesiace po porodzie myślę jednak że to chwyt marketingowy żeby jescze trochę na nie kasy wydać

zastanawiam się czy to do końca rozstęp bo trochę wygląda jak pęknięta widoczna żyłka było widoczniejsze teraz mniej może to nie rozstęp??????? nie wiem
 
reklama
Ja mam zdanie, że jak ktoś ma tendencję, to nas nic zdadzą się kosmetyki - i tak wyjdą, tak akurat twierdzę z autopsji... :( Ale nadal mam cichjhą nadzieję, że mój brzuszek pozostanie czysty też po porodzie ;D
 
catherinko to samo mówi mój lekarz, że jak ktoś ma "słabą" skórę to żadne cuda nie pomogą, mogą tylko nieco załagodzić
 
ja mam tendencję i rozstępy z czasów gdy miałam 14 lat; a teraz w ciąży rozstępów kilka pojawiło mi się w 37-38 tygodniu - małe są na szczęście, ale są :-[
 
a ja już się pocieszyłąm wcześniej po słowach lekarza
a Wy mnie tak brutalnie na ziemię :( ;)
 
A ja mam kilka rozstępów po okresie dojrzewania (gwałtownie schudłam),
a w ciąży ani jednego.
Moze mi się skóra wzmocniła ;D.
Pewnie dużą w tym zasługę ma oliwka dla niemowląt. :D
 
ja od początku używam kosmetyków musteli i nie wiem czy to ich zasługa ale nie mam żadnych rozstępów, wcześniej nigdy nie miałam kłopotów ze skóra więc myślę że to raczej kwestja predyspozycji
 
Ja mam rozstepy i stwierdzilamze chyba juz zadne kremy mi nie pomoga bede musiala isc na lasery lekarz powiedzial ze jesli pojde szybko na nie to prawdopodobnie nie bedzie ich prawie wogole widac ale musdze dzialac juz!
Jeszcze probuje kremem na cebuli on wybiela je ale nie zmniejsza a skore naprawde mam popekana buuuuuuuuu:(
 
mam pytanko, jakie kosmetyki stosujecie po porodzie?szukam czegoś sprawdzonego aby ujędrnić skurę, zwalczyć resztki przeklętego celulitu no i oczywiście zadbać o biust..
 
reklama
Ja nadal stosuję po kąpieli, na mokre ciało oliwkę (Nivea baby) lub olejek (Nivea, migdałowy). Super nawilża i wygładza.
Nad czymś na rozstępy jeszcze się nie zastanawiałam... :mad:
 
Do góry