reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Obumarła - Co Mnie Czeka Dalej???

MAMUSIASYNUSIA trzymam za ciebie kciuki !!!!!! bedzie dobrze!!!!!
ARENDAL -:-)dbaj o siebie i dzidzie juz niedlugo bedziesz cieszyla sie malenstwem
i tylko mam nadzieje że juz wiecej nas nie bedzie na tym forum !!!!!
 
reklama
Juz po USG - brak echa zarodka, ciąża prawdopodobnie obumarła. Czeka mnie jescze kupe badań, w poniedziałek mam dostać skierowanie do szpitala na biopsje, ale gin stwierdził, że z tej ciąży to juz raczej nic nie będzie.

Mam już dość, psycha mi siada. Ile moge jescze czekać, w najlepszym wypadku (jeśli ciąża jest martwa) to dopiero za 2-3 tygodnie będe mieć zabieg. Jak ja tyle wytrzymam?
 
mamusiasynusia bardzo mi przykro nawet nie wiem co napisać bo wiem że nic Cię nie pocieszy:-:)-:)-:)-:)-(.nie możesz tyle czekać jeśli dzidzia faktycznie umarła to trzeba jak najszybciej wywołać poronienie bo to jest dla ciebie niezdrowe nie mówiąc już o twojej psychice.wiesz ten koszmar z czasem się unormuje chociaż będzie boleć.przytulam Cię cieplutko do serduszka bądź dzielna nasza aniołkowa mamusiu
 
Współczuje ci bardzo az sie nie chce wierzyc:no: Trzymaj sie!nie wiem co mam napisac !!!:no:
Jak moga kazac ci tak dlugo czekac !!!!Co Za lekarze!!!!
Jedz moze do szpitala,nie widze innego wyjscia
Trzymaj sie ,jestesmy z toba!!!
 
Wtam Was Dziewczyny!!! Ja miałam podobną sytuację. Badanie kontrolne i info, że coś nie tak... :( Od razu miałam się zgłosić do szpitala. Leżałam 2 tygodnie, kiedy to codziennie praktycznie robiono mi badanie krwi i usg, aby sprawdzić, czy ciąża jednak się nie rozwinie. Niestety nie rozwinęła się, no i zrobiono mi zabieg. Ale lekarze nie zrobili niczego póki się nie przekonali na 100%. Do końca nie znam przyczyny. Obumarcie, nawet mówiono mi, że krwiak, ale na 100% nie wiem, bo mogła to być ciąża mnoga...
No cóż. Minęło prawie pół roku, teraz idę na wizytę kontrolną i kolejna próba. Echhhh - co będzie to będzie. Myślę, że nie mam na to większego wpływu. :(
Pozdrawiam Was Dziewczyny!!
 
Mamusiasynusia - wiem co czujesz, ja miałam to samo od pierwszego usg nic nie było widać tylko zaciemnienie i rozrost endometrium już w tedy wiedziałam że coś jest nie tak, ale kazali czekać za 2 dni po usg plamienie , szpital i koniec ciąży w 4 lub w 5 tygodniu, dokładnie nie wiadomo bo nic nie było widać na usg ( albo zarodek sie nie wykształcił albo obumarł) zabiegu nie miałam, nie zauważyłam też żebym poroniła. Plamienia najpierw były jasno różowe a potem czerwone ale czyste nie było w nich żadnych tkanek. To było w wakacje, teraz to już 2 miesiąc starań. Mam nadzieję że się udało bo coś dziwnie się czuję. Rozumiem twój ból przez 2 miesiące płakałam za moją dzidzią a nawet jej nie widziałam o jej obecności mówiły tylko 2 blade kreski na teście. Jednak przychodzi taki czas że tak bardzo chce się mieć dzidzię ze zrobi się wszystko żeby ją mieć , ja właśnie mam taki czas. Nigdy o tym nie zapomnę ale opłakiwanie mojej straconej dzidzi już nie jest jedynym celem mojego życia, niestety nie udało mi sie wyjaśnić dlaczego tak sie stało , robiłam badania i wszystko wyszło super : hormony , toxo , krew, mocz, i dokładne usg pochwy na najnowocześniejszym sprzęcie ( z przepływem krwi w macicy i dokładnym obejrzeniu jajników i jajowodów) Lekarz mówi że coś nie tak poszło z podziałem i że gdybym urodziła to dziecko to napewno miałoby zespół Downa albo jakąś jeszcze gorszą chorobę i natura czasem wie co robi, zabolały mnie te słowa ale teraz wiem że one niestety są prawdziwe.I dobrze ci radzę idź jak najszybciej do lekarza prywatnie NIE CZEKAJ !!!! w szpitalu kazali mi czekać na okres i plamiłam przez 4 tygodnie a okresu zero. Jednak poszłam prywatnie i już wszystko jest ok. Dobry lekarz to podstawa !!!! Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę żeby wszystko ci się poukładało , wiem ze to teraz głupio brzmi ale ja też przez to przechodziłam niestety to spotyka jekieś 30 - 50 % kobiet i niestety my znalazłyśmy się w tych 30 - 50 %. Pozdrawiam serdecznie.
 
reklama
ja czekam na pierwszą @. I powiem szczerze doczekać się nie mogę... mam nadzieje, ze pojawi się na dniach... zabieg miałam 3 listopada.. A dlaczego czekam na @?? Bo to dla mnie jak czekanie na wynik, gin powiedział, ze all ok i w ogóle... ale ja po prostu się martwię...Jak długo wy czekałyście na swoja pierwszą po poronieniu @ ??
 
Do góry