reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Obumarła - Co Mnie Czeka Dalej???

asia2 - ja właśnie też jeszcze nie dostałam @ ale dopiero mina 3 tyg od zabiegu wiec 4-6 to jeszcze czas.

a tak na marginesie ile zamierzasz czekać bo jak u mnie będzie wszystko ok to chciałabym już po drugiej @ nie wiem czy nie za wcześnie ale dłużej nie wytrzymam chyba
 
reklama
mia lam zabieg 3 listopada... i 3 grudnia odstałam @... czyli jak w zegarku... na razie u mnie wszystko przebiega pomyślnie... Dziewczyny niebawem będziemy i my zafasolkowane! Zobaczycie!

Co do pigułek to ja jestem także zdziwiona... lepiej jak organizm sam wszystko wyreguluje... a nie sztucznie bądź co bądź.... Beatkaa idź do innego gin i sie skonsultuj...
 
asia2 - ja właśnie też jeszcze nie dostałam @ ale dopiero mina 3 tyg od zabiegu wiec 4-6 to jeszcze czas.

a tak na marginesie ile zamierzasz czekać bo jak u mnie będzie wszystko ok to chciałabym już po drugiej @ nie wiem czy nie za wcześnie ale dłużej nie wytrzymam chyba

Ja napewno te 3 cykle odczekam min. i bede rozmawiac z lekarz zeby mi zlecila badania (ile sie da) .Chce byc pewna no i spokojniejsza zanim zaczne znow starania. Moze skonsultuje sie jeszcze z jakims specjalista nie daleko mnie jest taka klinika ktora zajmuje sie problemamy z zajsciem i donoszeniem ciazy.
Moja lekarka stwierdzila ze po 3 mies znowu probowac bo ze mna jest wszystko ok poniewaz juz mam dziecko a to byl tylko przypadek!! ale ja nie jestem tego taka pewna:no::no:
 
asia2 co gin to teoria... jak masz pod nosem klinikę to dobrze tam sie skonsultować z lekarzami. Nic nie zaszkodzi a serce i głowa spokojniejsze będą. Ja niestety na dzidzie muszę poczekać.. i pomimo, że chciałabym już w lutym/styczniu postarać się o maleństwo to raczej tego nie zrealizuje.. poczekam po prostu jak będę miała uregulowane sprawy z uczelnią i stała pracę... Tak by na spokojnie postarać się o maluszka.. Kto wie może ślub będzie :p
 
batonik24 - ja zaszłam w kolejną ciążę 9 tygodni po poronieniu. Nie brałam żadnych tabletek, tylko czekałam, co będzie wyrabiał mój organizm. Miałam dwie @. Trzecia nie przyszła. Stało się i to teoretycznie w dni niepłodne. Przed owulacją. Narazie wszystko jest dobrze i choć Mała Mania jeszcze siedzi w brzuszku, to jutro zaczynamy 30 tc.
Wszystko będzie dobrze, choć troszkę tego czasu trzeba przeczekać. Trzymam kciuki!!!!
 
ślubu nie będzie... sporo się chyba p tym wszystkim pozmieniało... ja się zmieniłam...

Ika_s :) jak masz milutko... maleństwo pewnie trochę dokazuje :) ale jeszcze troszkę i już będziecie razem :) super...
 
agsno tak latwo rezygnujesz ze slubu ,dajcie sobie troche czasu, u mnie tez to przykre wydarzenie wywolalo mala burze w zwiazku:tak::tak: ale powoli,powoli wychodzimy na prostą
bedzie dobrze :tak:
Ika moje gratulacje no to juz tylko 10 tyg i bedzie malenstwo!!!
Ja wlasnie dostalam swoja 1 @ no i narazie czekam min. do 3 @ potem jak mi starczy odwagi to bede probowac:tak::tak:

pozdrawiam:-)
 
reklama
asia2 to trochę skomplikowane... niestety pewne rzeczy w związku wychodzą później.. po prostu ja i mój partner mamy inne priorytety... nie mogę być wiecznie tą strona, która daje... Wychodzi na to, ze dziecko było u niego kartą przetargową.. a towarem ja... przykre :(
 
Do góry