reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ciąża po 40

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez maklena, 12 Luty 2006.

1. misia45

misia45 Active Member

odnosze wrażenie że u nas też jakis tekst obłąkańczy popełniła :-D trzeba pospamować bo nam wątek ucieka :-D

2. anka_d

anka_d Moderator

No to bedziemy spamowac co 4 minuty, bo tyle zajmuje jej pisanie postu. Trudno... nie będę szukać swojego ukochanego tematu na trzeciej stronie bo ktoś ma porabane pod orzeszkiem :)))

3. reklama
  4. misia45

misia45 Active Member

Jaki orzeszek ???? orzeszek już dawno Kłaczek piwem zapiła :-D

5. anka_d

anka_d Moderator

Kłaczek pijasz piwo? bo chyba raczej Rajmund po śledzika pod warunkiem, że Karol wcześniej zakąski nie pożre :-D

6. Zoyka

Zoyka Moderator

kłaczku, Aniu, Misiu ale o czym (o kim) wy piszecie ? Kto spamuje?

7. misia45

misia45 Active Member

dla tego orzeszka Kłaczek zrobi wyjątek :-D.
    ech Zoyka luknij sobie na forum ile postów ma na sumieniu panna andziaaa21

8. Ollena

Ollena New Member

O co chodzi z ta plodnoscia i spamowaniem? pogubilam sie...

misiu przedtem napisal;am o Kubutka z tel ale widze,ze sie nie zalaczylo:( Sliczny chlopczyk, slodki i widac, ze szczypioreczek, ale to dobrze;) POkaz go koniecznie w ubranku mrowkowym!! :-))

klaczku z tym sledziem to nie balas sie dac Karolowi? ja czasami mam opory zeby zjesc i zeby mi flakow nie przekrecilo;)

Aniu swoja droga to ja nie kumam jak to jest, ze pies jedna suke kocha a druga nie...nasz zostal okrzykniety najwiekszym dupcyngielem we wsi ale jednak nie wszystkie go interesuja... nie wiem dlaczego tak jest;)
    A jesli chodzi o prasowanie malutkich ubranek to podziwiam, takie to male jak dlugosc zelazka;) mi schnie teraz w 30min izaraz gotowe do ubrania:-)

9. misia45

misia45 Active Member

Ollena w mrówach go pokaże ale raczej za czas jakiś bo sa ciut spore :-D Poza tym mamy foty na 2 lapkach i 2 telefonach :-( i trzeba to ogarnać, mówiłam m. zeby stronke zrobił ale oczywiście szewc bez butów chodzi :-(

10. reklama
  11. Ollena

Ollena New Member

No to bede czekac cierpliwie..
    Ja sie musze zabrac za wywolywanie zdjec ale wszystkie robilam telefonem, fajne niby ale jakosc podczas wywolywania bedzie kiepska, zaluje:(

Aniu co do jedzenia Wandzi to nie wiem co doradzic, trzeba przetrzymac chyba jakims cudem i wtedy wciagnie wiecej. MOja tez chciala jesc co 2h, wprowadzilam ten kleik i jest lepiej, dostaje na noc i raz w dzien zeby te pory jedzenia mialy jakies rece i nogi. W nocy wcale nie spi dluzej jak na samym mm, bo i wczesniej i teraz zdarza jej sie przespac 12h ale ostatnio budzi sie o 2-3 i nie ma bata. Choc mysle, ze ona poprostu sie przebudza bo glod jako taki jej nie budzi. Jak zje o tej 3, to ok. 6 znowu sie budzi ale to daje jej flache dla swietgeo spokoju zeby spala dalej.

A jak u Was malucy w ciagu dnia? umieja sie zajac soba ze tak powiem? Moja 15 min bo zaraz wycie i tylko raczki...wykoncze sie bo dzis sama z dwojka bylam i Patryk robi na zlosc, bo jednak ciagle Mia i dla niego nie mam tyle czasu wiec okazuje zazdrosc:(

12. anka_d

anka_d Moderator

Ollena moj Tabris nienawidzi wszystkiego co ma więcej niż jedną łapę lub nogę. Goni wszystko latające, pełzające, biegające i zagryza. Dzisiaj zagryzł znowu kurę sąsiada :((( musiałam zrobić jej pogrzeb żeby sąsiad się nie domyślił że to sprawka naszego psa, bo jego pies też pożera drób. Tabi toleruje tylko i wyłącznie tę suczkę spośród wszystkich zwierząt na świecie, każdą inną pogryzie nawet w okresie rui. Nie wiem dlaczego, ale tak jest...

Poleć forum