reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Dzieki!!! Juz troche ochlonelam... Lekarz dopiero za tydzien. Brzuch pobolewa. Nieprzyjemne, podobne do miesiaczkowych skurcze budza mnie w nocy, wiec troche sie boje jak to dalej bedzie. Ale najbardziej to sie ciesze :rofl2: Caluski!
 
reklama
to jeszcze nie taki straszny wiek, moja mama urodziła siostrę w wieku 40lat z tą tylko różnicą że było to 25 lat temu, teraz jest dużo lepsza profilaktyka wiele wad mozna wykryć wcześniej, tylko ktora miałaby odwagę coś z tym zrobić, sama teraz jestem na końcówce ciąży to moja pierwsza dzidzia w wieku 33 i powiem strzeże że nie chciałam tych badań bałam się. Głowa do góry będzie dobrze, musisz tak myśleć dla dobra tej małej kruszynki
 
Maggie wszystko bedzie dobrze nie ma innej opcji zobaczysz jaka bedziesz szczesliwa gdy dzidzia bedzie na swiecie
 
Dzieki! Bylam dzis u lekarza... Widzialam malutki Babelek, a pani doktor doszukala sie pulsujacego serduszka. Poki co wszystko OK. Termin na 5 lipca. Powiedzialam najblizszym przyjaciolkom, ale nie wiem jak to gladko sprzedac moim wlasnym rodzicom. Do tej pory byli srednio zachwyceni moim zwiazkiem, a tego to zupelnie. Wiem,ze ich reacja mnie zaboli. No ale trudno. Byle tylko wszystko bylo dobrze z Malenstwem. Caluski
 
Nie przejmuj się wiekiem ważne jest że chcesz tego dziecka a ludzie pogadają i przestaną.Przerobiłam to...
 
Moja siostra dwa lata temu w wieku równych 40lat i zaliczyła wpadke..wczesniej miala 8 letnią corke. Ale to była taka sytuacja, ze ona w separacji ze swoim mężem i to dziecko ma z innym. No i jej synek urodził się cały i zdrowy i nie było żadnych problemów. Ja osobiscie teraz mam 36lat, mam juz syna 14lat i corke 14miesiecy(wiec do 40 mi nei duzo:D)i też jestem w ciąży. Będe miała bliźniaki. Znam w ogole duzo takich osób, które po długim czasie decyduja się ponownie na dzieci i wszytsko jest wporzadku. Jedynym problemem jest zachowanie wczesniejszego dziecka, które przez dlugi czas było jedynakiem a teraz dziwnie się zachowuje( np. tak jak w moim przypadku, gdy sen dowiedział się, ze będe miala blizniaki...) . Wlasnei slyszalam, że po 35 roku jest duze prawdopodobieństwo, że mogą urodzić sie bliźniaki no i to trafilo na mnie hehe...
Pozdrawiam was Kochane;-)
 
Wiecie ja swoje dziecko urodziłam na krótko przed 40 jest wcześniaczką z 25/26 tyg. z wagą 750gNiewiem co było przyczyną mojego przedwczesnego porodu najważniejsze,że moje dziecko żyje i jest zdrowe chociaż miałam sporo z nią problemów W domu oprócz małej mam 2 dorosłych dzieci,które bardzo dobrze przyjęły wiadomość o narodzinach małej a co śmieśzniejsze moja córka jest jej chrzestną.Mała jest moim dzieckiem z nowego związku i wiecie nie żałuje decyzji jaką podjęliśmy z moim partnerem.Moje dziecko jest dzieckiem planowanym co może niektórych dziwić ale jestem szczęśliwa że mam swoją Julcie
 
Kochane dziewczyny! Dzieki za wsparcie! Dobrze wiedziec, ze moze byc dobrze, i ze nie ja pierwsza stara matka wariatka....:sorry2:
Po wizycie u lekarza (wszystko dobrze :tak:) czuje sie o wiele spokojniejsza. I coraz bardziej sie ciesze. Moj Babelek ma dopiero 6 tygodni ale pani doktor dopatrzyla sie pulsujacego serduszka ... Wszystko we mnie zmieklo... ale chyba nie musze tego Wam tlumaczyc. Trzymajcie kciuk!
 
reklama
Do góry