reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Hej
Mam 26 lat i 6 letnią siostrzyczke :-)
Moja mama urodziła Oliwke w wieku 41 lat.
Nie wyobrażamy sobie zycia bez niej.
Powodzenia kobietki.

agnies007 ja miałam 20 lat a mój brat 22 jak urodziła sie moja siostra.
Starsze rodzeństwo zaopiekuje się dzieciątkiem i będzie je kochało najmocniej jak się da.
Głowa do góry,na tym się świat nie kończy.

Co prawda mama czasem się śmieje,że odpocznie przy 70-dziesiątce bo znowu się zaczeła szkoła,poranne wstawanie i wielkie problemy malutkich dzieci,ale jaka to radość.
Oliwka jest przy rodzicach,ja z bratem poza granicami kraju.To ona jest teraz ich radością i opiekunką.
Powodzenia ;-)
 
hej ja jestem nowa dzisiaj weszlam na tą strone tez dzisiaj dowiedziałam sie że jestem w cioży mam 39 lat dwie dorosłe panny i nie wiem co robić załamana:crazy:
 
reklama
Witam Was....
No nie mogę uwierzyć!!!!!!!!!!!!!!
A tak niedawno pisalam podobne pytanie.
Taka sama sytuacja. Ja jestem własnie po badaniach ginekologicznych dodam zadowalających, teraz labolatoryjne i do dzieła.
WSZYSTKIM WAM, MAMOM KOLO 40-TKI I TYM PO 40-TCE ZYCZE OWOCNYCH SUKCESOW W STARANIU SIE O FASOLKE
A TYM CO JUZ NOSZA MALE SZCZESCIE POWODZENIA.
Napewno bedziemy w kontakcie, zagladajcie tu czesto, moze odpowiemy sobie na rozne nurtujace nas pytania....np dotyczace amniopunkji i wad wrodzonych.
Ja dzis z lekarzem rodzinnym ustalalam liste badan laboratoryjnych, wyszlo sporo, niektore sa odplatne np grupa krwi....
Wika
 
Do góry