reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Baslan próbuj jeśli tylko chcesz. Ja spróbowałam bo mi wszystko pasowało w układance i oszczędziłam sobie monitoringów, clostilbegytu, zastrzyków w z pregnylu na pękanie pęcherzyków i brania progesteronu w drugiej fazie cyklu. Trzymam kciuki żeby Ci pomógł &&&&. Może zajmie to trochę czasu ale z pewnością czas i tak płynie więc warto to wykorzystać.

Martussia witaj znowu :) miło spotkać się znowu na rodzimym wątku :) trzymam kciuki &&&& za powodzenie akcji :*
Ja obecnie 37 tydzień hyhy spora już jestem w pasie. Młody ważył w zeszłym tygodniu 3245 wiec brat Zoi będzie chyba konkretniejszy od niej wagowo ;)

Ona jeśli nic się nie dzieje to ja też bym sobie poszła ;)

U nas od roku rządzi szczoteczka elektryczna braun oral b dla dzieci. Doradziła nam ją pani psychiatra z Synapsis na wizycie w Warszawie bo mała nie chciała myć zwykłą szczoteczką zębów. Histeria, ryki, zaciskanie wszystkiego. Tej do końca nie lubi jednak daje umyć zęby, a i w krótszym czasie więcej da się umyć.. Wszyscy w domu używamy szczoteczek elektrycznych więc młoda łatwiej wpisuje się w panującą dookoła niej "dorosłość" ;)
Używamy u niej elmexa i nici dentystycznej. Nauczyła się wypluwać pastę więc "ciągniemy ten wózek" ;)
Smoka nie było, kciuk nie istnieje. Ciekawe jaki będzie kolejny egzemplarz hyhy

Na 12.00 idę na echo serca małego. Oby wszystko było dobrze.

Pozdrowienia dla wszystkich
 
reklama
Hej.
Mam pytanie moze ktoras wie,czy grozi mi cos przy porodzie jak bym nie zdazyla wyleczyc polpasca? Bo dzwonilam do mojej gin i kazala brac ten heviran bo mowi zeby przeleczyc bo przy porodzie gorzej ze mna.w srode mam
wizyte to dopytam ale jeszcze dwa dni
 
Hej
Ja już po wizycie, niewiele się zmieniło od poprzedniego usg bo miałam połówkowe w szpitalu 17 lutego a dziś wizyte u mojego gina. Zrobił mi szczegółowe usg u siebie, długo oglądaliśmy Malucha. jest taki śliczniutki i najważniejsze że zdrowy.
Plenitude, daj znac jak po usg serduszka. Ty Zoje rodziłaś sn czy miałaś cc, bo nie pamietam.

Ona1227, jak mój syn miał 4 miesiące moja starsza córka zachorowała na ospę, zaraziła Małego ale lekarze mówili że gdyby był mniejszy.młodszy to by sie nie zaraził, bo miałby przeciwciała ode mnie.

Alza, MisiaMonisia, moja dwójka dzieci całkowicie bezsmoczkowa i paluszków tez nie ssali. Za to najstarsza córka ciągnęła smoka do dwóch lat, nie wiem czy to przez to ale miała bardzo skomplikowaną wadę zgryzu, jest już na finiszu leczenia ale aparat stały ( a właściwie różne jego możliwości) nosi już 6 lat.
 
Doris Ale skoro ma półpaśca teraz - to znaczy że przeciwciała nie działają. W tym przypadku maluszek może urodzić się z ospą. Ale zupełnie nie wiem, co lekarz miał na myśli mówiąc, że gorzej z mamusią. Mogę jedynie podejrzewać, że chodzi o ogólne osłabienie organizmu. Sam poród to też wysiłek i być może organizm nie będzie wiedział za co się brać i dochodzenie do siebie może być utrudnione.
 
Cześć dziewczyny :-) :)
Angelstw, GRATULUJĘ :-) :)
Doris, tak, rodziłam w Policach :tak:
Martaha, ja plamiłam przez cały I trymestr ( i na brązowo i żywą krwią) a teraz w pokoiku śpi Kaja :-) :) myślę,że to dlatego, że brałam i acard i clexane.... będzie dobrze &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Lumia, zawsze chciałam 2 dzieci, ale teraz już sama nie wiem.... miałam mega depresję poporodową :baffled: J ma syna z poprzedniego związku (więc Kaja ma przyrodniego brata), my mamy Kaję, więc jakby nie było 2 dzieci na utrzymaniu. J wcześniej nie miał nic przeciwko dwójce naszych dzieci, ale chyba przez to, przez co przeszliśmy i później moją depresję, zmienił zdanie.... ja dopiero od jakiegoś miesiąca, może półtora, funkcjonuję normalnie a nie na autopilocie, więc odpuszczam temat. Niestety latka lecą, w tym roku 34 skończę, więc gdybyśmy mieli się zdecydować, to też dosyć szybko...:oo: nieustanne kciuki za Twoje "powodzenie" ;-) ;)&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

ONA, ja chorowałam na półpaśca. Miałam trochę krostek na plecach, na jednej stronie. Nie pamiętam czym się leczyłam, ale pamiętam, że bolało i że bardzo osłabiona byłam (przysypiałam w tramwaju) :baffled: ale nie wiem, jaki to może mieć wpływ na ciążę...
Pleni, na pewno z serduszkiem OK :tak:znów fundują Ci taką emocjonalną huśtawkę :baffled: ehhh...

A u nas? Kaja kończy jutro 3 m-ce :-) :) i zaczyna śmiać się w głos, łapać różne rzeczy ( z różnym skutkiem :laugh2:), podnosi się do siadania:szok: jak leży na brzuszku, to potrafi jedna rączką się podpierać a drugą eksploruje okolice (to od kilku dni) - wydaje mi się, że strasznie silna :yes: Każdego dnia kocham ją coraz mocniej :rolleyes2:
Od tygodnia mamy już 1 karmienie w nocy, czasem o 3, czasem 4 a raz przespała nawet całą noc aż do 6 rano :-) :) tyle, że ja mam jakiś okres gorszego snu, długo nie mogę zasnąć a jak zasnę śnią mi się koszmary - wczoraj w nocy porwali mi Kaję :szok: więc jej dłuższy sen, póki co, nie przekłada się na moje wyspanie :baffled:
Poza tym na tapecie przygotowania do chrztu i ślubu :rolleyes2:i tak leci... komputer mało używam, do tego stopnia, że zbiera się na nim kurz :tak:

Pozdrawiam serdecznie wszystkie wymienione i nie wymienione dziewczyny :-*
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny dzis od południa plamie...nie jest tego duzo ale jest. Nie zywoczerwona krew tylko na różowo... Bylam na ip ale tu kur*** maja jakies dziwne zasady i lekarz moze mnie zbadac w momencie kiedy przyjmie mnie na oddział :-/ innej opcji nie ma a ja mam małego Jasia i rodziców ktorzy nie wiedzą jeszcze o pozytywnym teście wiec na pewno nie zostane w szpitalu. Szczerze mowiac to nie wiem nawet co mam robić. Czy sprawdzic bete czy isc prywatnie do gina ktory i tak pewnie nic nie zobaczy na USG :-( ehh jakos posmutniałam totalnie
 
Z Po wizycie kiepsko mini pecherzyk za mały jak na ten tydzień sprawdzenie za tydzień w środę. Sprawdzać bhcg ktore też zbyt niskie... podsumowując dupa
 
Marta i Angel, kurcze bardzo smutne wiesci :(( bede trzymac kciuki aby sytuacja sie poprawila i oby wasze dolegliwosci nie oznaczaly najgorszego, nie tracmy jeszcze nadziei!
 
My po echo - wszystko ok. Książkowo jak to określił. Na następnej wizycie w piątek niech gin jeszcze sam popatrzy ale oni nic nie znaleźli. Uff.

Martaha, anglelstw trzymam kciuki nadal.

Doris jestem po cc. Mała miała torbiele na karku i nie było wiadomo jak to się podczas sn zachowa. Zrobiono mi cc a torbiele zniknęły. Chirurg na kontroli stwierdził że nic nie ma..
 
reklama
Do góry