reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

A jestes pewna ze to pecherz a nie kamien z nerki? Mnie w piatek zszedl taki o srednicy 1 cm, meczylam sie caly tydzien i sama nie bylam pewna czy to pecherz czy kamien bo bol niesamowity i to chodzenie do lazienki co 15 min, koszmar. Tyle ze kamice nerkowa mam od 15 lat wiec jestem poniekad przyzwyczajona. Tak czy siak pij duzo wody
 
reklama
Witch ostatnia betę robilam w czwartek i bylo 500 wczoraj wieczorem powtórzyłam i bylo 1193 (po 4,5dnia). Przyrost słaby. ..
 
Ostatnia edycja:
Angelstw, jak samopoczucie dziś? Idziesz gdzies do lekarza, na betę albo na IP?

Martaha, czemu Ty traciłaś poprzednie ciąże? Były wcześniej serduszka, beta prawidłowo wtedy przyrastała, bo nie pamiętam.
 
Czekam w kolejce na bete. Krwawie od rana brzuch pobolewa szyjka miekka otwarta takze same wiecie. Ta beta to formalnosc. Mam tylko nadzieje ze sie oczyszcze sama bez problemu
 
Doris 2 pierwsze to puste jaja płodowe bety wtedy wcale nie badałam. Później zrobili mi kariotypy i sama troszkę pobadałam i bez jakichkolwiek leków urodzilam córkę brałam tylko femibion. Później 2 ciąże z obumarciem zarodka znowu jakieś badania i wszysyko niby ok ale dostałam acard i clexane ale wtedy byla biochemiczna bo beta doszła do 180 i spadła. A teraz... czekam na cud a jutro zrobie betę. ...
Angelstw kciuki za ciebie&&&
 
Ok 13:30 powinnam miec wynik na necie ale dziewczyny nie mam złudzeń. Krwawie mocno jak w okres, brzuch tak samo boli. Ewidentnie biochemiczna u mnie
 
reklama
Do góry