reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża pozamaciczna (ektopowa)

Nowy dzień -lepsze samopoczucie .... krwawienie dobiegło końca ....

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
cieszę się, że masz się lepiej. Oby było już tylko dobrze. Włącznie ze spełnieniem tego największego marzenia :)
u mnie bez zmian tzn. krwawienia nadal brak, więc chyba kolejne to już będzie miesiączka.
 
anula88 jak tam? Ja w poniedziałek bhcg 64 a od środy okres
Właśnie o tobie myślałam i szukałam wątku bo coś mi aplikacja swiruje i nie dostaje powiadomien .... a więc u mnie bthc spadło do 0,byłam z koncem stycznia u gina ...dokładne usg zrobił a w środku wszystko książkowe, endometrium ładne, pęcherzyki i nawet duże etc cykl powrócił idealnie do normy .... nawet to było przed owu bo dr mówił ze normalnie będzie .... powiedział też ze daje mi zielone światło jeżeli chcemy .. tak więc podzialalismy ... dziś mam 23dc .... jajowody bolą nie ukrywam zwłaszcza prawy ...podbrzusze etc ale co będzie zobaczymy .... wróciłam do pracy w sumie miło mnie przywitali,ucieszyli się więc jest ok .... opowiadaj co u ciebie?

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
to trzymam kciuki za owocne starania :) ja się zapisuję do gina jak tylko mi okres minie i zobaczymy co powie mój lekarz bo babeczka mówiła że po 2 cyklach. Ogólnie czuję się dobrze i mam nadzieję że tak zostanie.
 
Hey kochana .... kurcze długo .... sprawdzalas betę ? shit .... a ja ci powiem ze u mnie dupiasto .... czekam na @ ....w czwartek okropnie mnie bolał brzuch jak podczas ostrej @ wiec myślałam że przyjdzie i zrobiłam betę 0,5 wiec luz marna .. dziś poniedziałek nic się nie dzieje .... a ona zblodzila .... betę dziś zrobiłam dla pewności 0,58 wiec bez zmian choć w innym labo ....

kurcze może zadzwon do gina albo się umów ..... niech mimo wszystko zajrzy do srodka

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
Caltha mów kochana co u ciebie ?

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
bhcg 0.1 więc super. Ale na jajniku nadal coś widać niby małe bo 2.7cm (no nie wiem czy małe). Od dziś mam brać luteine 10 dni lub do krwawienia a potem 2 cykle antykoncepcyjne żeby to uregulować i zobaczymy.
A Ty , jak się czujesz?
 
Do góry