reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciaza w uk

neska210

[url=http://www.maluchy.p
Dołączył(a)
9 Kwiecień 2012
Postów
5 261
Miasto
Uk
Ponieważ to moja pierwsza ciąża i to w uk dlatego proponuje wymieniać sie spostrzeżeniami jak to wszystko tu wygląda i z czym się tu spotkałyście u położnej i w ogole.
Ja osobiscie jutro odbieram wynik moczu od gpi dopiero jutro umówie sie do poloznej. Ciekawa jestem kiedy to będzie.
 
reklama
madlen 79- a gdzie mieszkasz w uk? wizyte w poloznej masz dosc szybko, a kiedy sie zapisywalas?
Ja mieszkam w Grays, okolice Londynu.
Moja wizyta najpierw w gp wygladala kosmicznie- zapytal w czym mi moze pomoc, a ja mu na to ze jestem w ciazy, a on no to jak ci moge pomoc, myslalam ze padne. No ale tu jest ich takie podejscie wlasnie. Odeslal mnie do rejestracji zeby zapisac sie do poloznej. A z kolei w rejestracji mi powiedzieli ze nie zapisza mnie do poloznej bez potwierdzenia wyniku ciazy z moczu. A mocz wyslali w pn badania kazali dzwonic w pt <dopiero!> A pt byl bank holiday i dzis tez dlatego dowiem sie dopiero jutro kiedy mnie zapisza do poloznej. Bo wyniku jestem pewna <jupi>:happy2:
 
Tez bylam przerazona na poczatku, ale plus jest taki, ze jak widzialam ich podejscie, takie spokojne, ze wszystko jest dobrze, z kazda wizyta mowili, ze dzidzius szczesliwy bo szaleje w brzuchu (co wydawalo by sie norma ze szaleje :p:p) to przestalam sie stresowac, zadnego parcia na czestsze USG nie mialam, zadnymi skurczami wczesniejszymi sie nie stresowalam bo udzielil mi sie ich spokoj :-) opieka w czasie porodu po prostu BAJKA :-)
 
ja dzis odebralam wynik moczu, a do poloznej zapisali mnie na 8 maja.
wiara - moze i masz racje, jestes szczesciara bo to juz Twoja druga ciaza pozatym druga w uk.
Moja natomiast pierwsza w ogole.
Wolalabym wczesnejszy termin do poloznej, ale co tam trzeba czekac :szok:
 
reklama
a te przeciwciala skad mialas?
ja juz czasami to chetnie bym do pl poleciala konkretnie sie przebadac.
 
Do góry